fb pixel 5 způsobů, jak přežít svátky a nestát se při tom alkoholikem – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak přežít svátky a nestát se při tom alkoholikem

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vánoční svátky, obzvlášť pokud je trávíte s rodinou, jsou náročné fyzicky i psychicky. Nejjednodušší způsob, jak to přežít, je začít chlastat už 23. ráno, takovou několikadenní litbou si ale můžete zadělat na problém s alkoholem. Máme pro vás několik lepších, leč stále účinných řešení.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.12.2018, 10:46

1. Vyměňte víno za řízky

Nejsnazší je místo lahve vína sežrat kopu řízků. Budete spokojení, nepohybliví, pusa mastná a zacpaná... O váš obří přetékající pupek nebude chtít zavadit ani vaše maminka, takže budete mít klid.

2. Přiduste se kostí

O Štědrém večeru nějak šikovně spolkněte rybí kost, tak akorát na odvoz do nemocnice, ale zase ne příliš, abyste to přežili. Zbytek svátků pak strávíte v péči lékařů a společnosti cizích lidí. Nádhera.

3. Vytáhněte rodinná tajemství

Pamatujete, jak tehdy teta Jarmila připravila vaše rodiče o komplet dědictví po babičce Pivoňkové? Kdy jindy to vytáhnout než právě o Vánocích? Uprostřed divoké hádky se pak pohodlně vytratíte.

4. Schovejte všechny dárky

Škodolibost, nebo zábavná hra (na nervy) pro celou rodinu? O tom přemýšlejte, až budete tátu, mámu, bráchu a další členy vašeho klanu z pohodlné vzdálenosti sledovat při detektivní práci.

5. Zabarikádujte se

Pokud máte k dispozici svůj starý dětský pokoj, můžete se pohodlně vymluvit na nostalgii nebo na to, že si chcete probrat staré deníky, hračky, případně další věci. No, a pak se prostě zabarikádujete uvnitř a máte klid.

A tady 10 způsobů, proč se vykašlat na vánoční úklid.

Podobné články

Doporučujeme

Další články