fb pixel 5 způsobů, jak přežít poslední týden do Vánoc bez stresu a deprese – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak přežít poslední týden do Vánoc bez stresu a deprese

Jak přežít Vánoce? Nejjednodušší cestou je naložit se komplet do lihu, dokud neupadnete do kómatu a neproberete se v roce 2018.
Zdroj: Facebook

Ať už jste z těch, kteří se na Vánoce těší, ale jejich útlocitné povahy nezvládají všechen ten adventní shon a stres, nebo spíš prosincové svátky nenávidíte a těšíte se, až od nich bude zase na celý rok pokoj, následující rady vám pomůžou ten poslední týden doklepat ve zdraví a s příčetnou myslí.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 16.12.2017, 10:00

1. Naložte se do lihu

Jednoduché, do jistého bodu opilosti elegantní řešení. Prostě celý následující týden lijte, jako byste měli ruská játra. Až se z toho rauše probudíte, s radostí zjistíte, že máte Vánoce za sebou. A když se zasnažíte fakt hodně, možná se vzpamatujete dokonce až příští rok!

2. Odleťte někam úplně pryč

Last minute letenka skoro nic nestojí, v Česku je zima a hnusně, tak proč prostě někam nevypadnout? Sayonara!

3. Odstřihněte facebook

Zkuste na týden zmizet ze všech sociálních sítí. Nebudete mít na očích pozvánky na vánoční večírky, fotografie nazdobených stromečků a další hovadiny.

4. Zhádejte se s někým blízkým

V krajním případě je potřeba vytlouct klín klínem. Rozdmýchejte vyhrocený, zbytečný konflikt s partnerem, rodinou nebo s kýmkoliv, s kým svátky trávíte, a garantujeme vám, že letos máte po Vánocích.

5. Užeňte si angínu

... nebo jinou nemoc, kterou musíte kurýrovat alespoň sedm dní. Bude vám tak zle, že na Vánoce ani nepomyslíte a až to pak přijde a vy nebudete mít žádné dárky, uklizeno, navaříno, nic, máte se na co vymluvit a nikdo nemůže nic říct. Takže svlíkat a ven!

A tady 6 nejotravnějších vánočních písniček.

Podobné články

Doporučujeme

Další články