5 žen s vousy, které jsou narozdíl od rakouské "vousaté zpěvačky" skutečné ženy a mají opravdové vousy – G.cz
Vyhledávání

5 žen s vousy, které jsou narozdíl od rakouské "vousaté zpěvačky" skutečné ženy a mají opravdové vousy

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 13.5.2014, 12:59

Všichni poslední dny řeší rakouskou zpěvačku Conchitu Wurst. Vyhrála Eurovizi a má plnovous. Bohužel, Conchita je ve skutečnosti travesti umělec čili muž a ty vousy jsou nalepovací. Ženy s vousy přitom skutečně existují, jen si na nich nezakládají kariéru. Conchita Wurst alias Thomas Neuwirth je rakousky gay drag queen umělec s nalepovacími vousy. ESC2014_-_Austria_17_(crop)   A teď skutečné ženy s vousy.  

1. Marie Motlová

a1
Herečka známá především svou rolí věčně nas*ané Emy ze seriálu Nemocnice na kraji města disponovala obdivuhodným knírkem.

2. Jiřina Švorcová

a3 Veleznámá žena za pultem a kovaná komunistka, která si pěstovala pod nosem mohutné strniště.  

3. Frida Kahlo

Frida Kahlo Známá mexická malířka si na knírku tak trochu postavila image. Herečka Salma Hayek dodnes vypráví o tom, jak si ho nechala narůst kvůli roli Fridy ve stejnojmenném filmu.  

4. Harnaam Kaur

a4 Dívka z Indie, která má polycystický syndrom (onemocnění vaječníků), to ovlivňuje její hormony a způsobuje, že jí roste hustý plnovous. Harnaam ale odmítá vousy holit, věří, že takhle byla stvořena.  

5. Justin Bieber

Snímek obrazovky 2014-05-13 v 9.49.14 Kanadská zpěvačka už si knír pěstuje několik let, ale přiznejme si, zatím je to bída, kam se hrabe na Švorcovou.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články