5 zásadních rozdílů mezi feministkou a vegankou – G.cz
Vyhledávání

5 zásadních rozdílů mezi feministkou a vegankou

Feministka je taky člověk Vaše veganka vás vezme za svými přáteli na pastvu Feministky nemají knírky. Mají bradky. Močení do pisoáru je odraz emancipace. + DALŠÍ 1 FOTKA

Ačkoliv jsou obě ženy a obě radikální, každá z nich je jiná.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.4.2018, 12:12

Pokud váháte, jestli si něco začnete s feministkou nebo raději s vegankou, tak vám poradíme, ať si nezačínáte ani s jednou. Jestliže vám někdo k hlavě přiloží pistoli a nutí vás si jednu z nich vybrat, tak vám alespoň nastíníme několik zásadních rozdílů mezi nimi, abyste věděli, která vám bude více vyhovovat.

1. Poznávací znamení

Feministka – Je zažité klišé, že feministky mají knírek. To není pravda. To tvrdí jen posměváčci. Ve skutečnosti mají feministky bradky a kotlety.

Veganka – Na první pohled lze těžko poznat, zda je dotyčná veganka anebo je normální. Ovšem do chvíle, než promluví. Veganky začínají a končí každou větu: „Jsem vegan.“ Například. „Jsem vegan a dneska je venku docela hezky, svítí sluníčko a je teplo, jsem vegan.“

2. V restauraci

Feministka – V restauraci si bude stěžovat, že na dámských toaletách není pisoár, a když se snažila močit ve stoje do mísy, pomočila si boty. Rovněž se bude dožadovat toho, aby jí pokrm připravila kuchařka, jelikož ženy umí vařit stejně tak dobře, jako muži.

Veganka – Když vám číšník přinese menu vytištěné na papíře, abyste si vybrali jídlo, veganka sežere to menu a objedná si vodu.

3. Společná domácnost

Feministka – Jelikož je stejně schopná jako muž, bude to ona, kdo bude domácí kutil a vy budete plést svetry a rodit děti. To znamená, že nikdy nebudete mít děti, ale zato budete mít před domem šest tisíc ptačích budek ze dřeva, které vaše feministka vyrobila, jelikož je stejně manuálně zručná jako jakýkoliv jiný muž.

Veganka – Bude vám vyvářet. Ke snídani kořínky. Ke svačině mech. K obědu vařená větev a k večeři upražené jehličí.

4. Sex

Feministka – Při sexu to bude ona, kdo bude vnikat do vás.

Veganka – Tady asi v pohodě. Akorát pozor na sexuální pomůcky. Pokud použijete například roubík ze dřeva, tak ho veganka sežere.

5. Přátelé

Feministka – Její přátelé jsou výhradně ženy, které nenávidí muže. Pokud si půjdete společně s jejími přáteli sednout do restaurace, po celou dobu na vás budou bučet: „Bůů, fůůůj, bůůů….“

Veganka – Za přáteli veganky se musíte vydat do lesa, kde okusují stromy a někteří z nich na stromy lezou, zavěšujou se na ně a začínají větvovatět (stávají se větvemi).

A tady se dozvíte, že vegani požírají deštné pralesy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu