5 výhod, které s sebou přináší život v ghettu – G.cz
Vyhledávání

5 výhod, které s sebou přináší život v ghettu

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Současné ghetto v Čechách neznamená jen bydlet ve vybydleném domě v lidmi zapovězené čtvrti, která je plná kriminálních živlů. Ve skutečnosti je život v ghettu inspirativním místem, které vás v mnoha ohledech překvapí. Navíc vám umožní být sám sebou, a proto bychom vyloučené lokality typu Janov, Chánov nebo Předlice neměli odsuzovat. Zde je 5 výhod, které s sebou přináší život v ghettu.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 24.3.2019, 13:30

1. Příznivá cena bytů

Také vás štve, když otevřete inzerát s nemovitostmi v Praze, kde vám někdo nabízí garsonku s výhledem na Žižkov za 3 miliony korun? Přestěhujte se do ghetta a máte prostorný byt v osobním vlastnictví za cenu ojeté škody octavie. Například v Krupce se v současné době prodávají byty o velikosti 3+1 za cenu kolem 70 tisíc korun. Celý panelák v Janově zas koupíte zhruba za 3 miliony korun.

2. Seženete cokoliv a kdykoliv

Když žijete v ghettu, tak není problém sehnat cokoliv a v jakoukoliv hodinu. Stačí pouze zapískat pod oknem. V podstatě se jedná o jakéhosi předchůdce darknetu, takže není problém sehnat jakoukoliv drogu, zbraň nebo prostitutku. V případě, že se stanete v oblasti „známou firmou“, tak vám budou místní lidé nabízet věci sami.

3. Pořád se něco děje

Zatímco jinde lidé spí nebo se večer u televize doslova těší na další den odpracovaný ve své kanceláři, tak v ghettu se toto moc neřeší. Ve 2 ráno je všude rušno. Zrychlení lidé pobíhají po ulicích a z vedlejšího domu hraje čardáš. Vlastně ani nevadí, že je úterý, protože zejtra bude taky den.

4. Poznáte paranormální jevy

Když nějakou dobu žijete v ghettu, tak v sobě objevíte nové schopnosti, které nikdo nemá. Lidé z Chánova například začali vidět skrz paneláky, a to bez použití speciální armádní techniky. V jiných ghettech pro změnu mizí lavičky, které jsou zalité do betonu ještě dříve, než jsou na dětská hřiště nainstalovány.

5. Zbystří se vaše instinkty

Život v ghettu vás po pár přešlapech naučí zbystřit vaše instinkty a smysly, které jste předtím využívat nemuseli. Řeč je o hbitosti, rychlosti a zvýšené pozornosti, když jdete v noci temnými ulicemi vaší oblíbené vyloučené lokality. Nikdy nevíte, kdy na vás někdo znenadání vyskočí a nezeptá se vás na cigaretu, 5 korun nebo jestli si od vás nemůže zavolat.

A zde je 5 pádných argumentů, proč chodit s holkou ze Sudet.

Podobné články

Doporučujeme

Další články