fb pixel 5 věcí, po kterých touží každá třicítka! Máte to tak taky? – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, po kterých touží každá třicítka! Máte to tak taky?

Třicítka vám klepe na dveře a jste z toho trochu nervózní? V tom případě je vše v pořádku. Třicet let je totiž důležitým mezníkem v životě každé ženy. Ptáte se proč? Řekneme vám to!

Kristýna Jakubcová 20.10.2016, 08:00

Pokud je vám 30 anebo se na tento mezník ve vašem životě teprve chystáte, pak rozhodně oceníte tento článek. Díky němu si totiž budete moci srovnat, čeho jste dosáhla a po čem ještě toužíte. Ženy kolem třicítky totiž chtějí ty stejné věci. Které to jsou:

1. Už žádné životní prohry

Bylo by skutečně fajn, kdybyste už žila nějakým ustáleným tempem a neustále se nehledala. Zklamání už bylo dost, nemyslíte?

2. Založení rodiny

Ano, tak to je důležitý bod na seznamu, nechci vás totiž děsit, ale pokud vám doma už jedno škvrně nepobíhá, máte ten největší čas!

3. Dostatek volného času

Práce si asi užíváte plnými doušky už několik let, a tak není divu, že toužíte i po dostatečném oddychu a času pro sebe.

4. Profesionální růst

Přeci jen by bylo dobré posunout se a dělat něco jiného než ve dvaceti. Budete tak mít pocit, že má vaše práce skutečný smysl.

5. Perfektní vzhled

Ne nadarmo se říká, že třicetileté ženy jsou v té nejvíc sexy skupině. Něco na tom bude! Už nejste žádné trdlo, které se hledá, a moc dobře víte, co vám sekne.

A teď nechám na vás, abyste posoudili, jestli se tyto tužby a představy trochu netlučou. Jde profesionálně vyrůst, a přitom založit rodinu? Mít dostatek volného času, a nezažívat už žádná zklamání? My ženy se asi nikdy neponaučíme!

A TADY si přečtěte, že štíhlý pas snižuje IQ.

Podobné články

Doporučujeme

Další články