5 věcí, které vám pomohou zachránit vaše umírající novoroční předsevzetí! – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které vám pomohou zachránit vaše umírající novoroční předsevzetí!

Zuzana razí heslo, že jóga je tím nejlepším lékem pro tělo i duši.
Zdroj: www.jogadnes.cz

Leden už je skoro pryč a vaše velké plány se buď vůbec neuskutečnily, nebo se po prvním týdnu planých řečí rozplynuly do ztracena... Ještě pořád máte ale šanci!

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 28.1.2017, 08:50

Chtěli jste zhubnout, přestat kouřit, začít studovat španělštinu, přihlásit se do kurzů sebeobrany nebo začít šetřit na cestu kolem světa?

Možná jste si vzali větší sousto, než jste schopni rozkousat.

Máte ale naštěstí nás a my víme, co je pro vás nejlepší.

1. Masáž

Když už nejste schopni dopřát svému tělu dostatek pohybu, dopřejte mu alespoň dostatek dotyku. Ruka zkušeného maséra dokáže s vaší fyzičkou i psychikou doslova zázraky. My jsme si zamilovali rezort Svaté Kateřiny, kde si můžete dopřát dokonalou regeneraci. Masáže, wellness a zdravá strava, to je skvělé vykročení k lepším zítřkům, nemyslíte?

2. Příjemný pohyb

Jedním z nejprospěšnějších a nejpříjemnějších pohybů pro lidské tělo je kromě chůze na čerstvém vzduchu bezpochyby sex. Nezapomeňte ho ale doplňovat něčím, co vaše zatuhlé svaly a vazy rozpohybuje k životu a vaši cestu k rozkoši ještě zkrátí (nebo naopak prodlouží)! Pod vedením zkušené jogínky to půjde samo... Vyzkoušejte hodiny Zuzky Klingrové ve studiu Yoga Lounge!

3. Dobré jídlo

Ne nadarmo se říká, že člověk se stává tím, co do sebe dostane, potažmo tím, co sní. Ve Food Story si svůj vlastní příběh jídla sestavíte sami. Z těch nejlepších surovin a v příjemné atmosféře!

4. Energie přírody

Dlouhé hodiny prosezené v kanceláři, stres, termíny i meetingy nás od přírody distancují víc, než si umíme představit. A čím víc se vzdalujeme přírodě, tím víc se ztrácíme svému přirozenému Já. Už naši předci věřili tomu, že amulety a talismany vyrobené z přírodních materiálů je dokážou ochránit nebo naopak posílit v určité životní situaci. Vyzkoušejte semena vzácného stromu, která dokážou zázraky i u těch, kteří svou duchovní cestu teprve hledají mezi regály obchodních center nebo barů.

5. Odměna

Pro každé předsevzetí je nutná motivace nebo odměna. Pokud jste příznivci toho, že na krásných věcech by se rozhodně šetřit nemělo, nenechte si ujít jedinečnou kolekci šperků, které ženám vždy ukáží jejich cenu. Šperky totiž fungují jako zprostředkovatel osobnosti. A čím individuálněji chceme působit, tím jedinečnější musí šperk být, abychom díky němu vystoupili "ze stáda".

Inspirace drahými kameny, posvátnými semeny Rudrakshy a dalšími materiály, které neobvyklým způsobem svazují moderní technologie s přírodou a duchovno s módou, jsou hlavními atributy kolekce šperků Mooyyy, která vás rozhodně neomrzí.

A na závěr se ještě podívejte na 18 drobných postřehů, které vás donutí se zamyslet.

Podobné články

Doporučujeme

Další články