5 věcí, které chlap řeší, než vás pozve k sobě domů – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které chlap řeší, než vás pozve k sobě domů

Zdroj: Mrs. Doubtfire

Holky, dámy – pozval vás chlap(ec) k sobě do bytu? Gratulujeme, na dámskou návštěvu se musel důkladně připravit!

1. Úklid

888 impishinkling.tumblr.com Vyházet tašky od nákupů z předsíně a od lednice, umýt a vyluxovat podlahu, vynést několik tašek smetí, schovat vypité flašky od piva, umýt hromadu nádobí, naleštit zrcadla, vyprázdnit přetékající koš s prádlem... Jarní úklid jaksepatří, to vše kvůli vám! Že jsme (někteří) čuňata, můžete zjistit i později a jinak.

2. Hudba

777 sailing-through-wonder.tumblr.com Dnes už nikdo hudbu z klasické ‚věže‘ neposlouchá – pouští se z počítače, takže je třeba vytvořit příjemný náladový mix, do kterého nepatří naši oblíbení Cradle of Filth ani Sepultura. A když už jsme u toho, také je třeba se ujistit, aby přehrávač multimédií omylem nespustil to porno s prsatými sestřičkami, to by mohlo zkazit atmosféru.

3. Občerstvení

999 www.tumblr.com Nabídnout dámské návštěvě své oblíbené dračí klobásky nebo megapálivé chilli papričky? To přeci nejde. Při přípravě a vymýšlení občerstvení je nutné vyhnout se čemukoliv pikantnímu, protože kdyby náhodou došlo na „to“, chilli na rtech a prstech udělá z některých sliznic lidského těla naprosté peklo.

4. Zamést stopy

444 www.tumblr.com Máte na poličce schovanou fotku své bývalé, kterou ne a ne vyhodit? Schovat. To samé se sbírkou Playboyů a plyšákem, se kterým každý večer usínáte.

5. Koupelna

222 www.reddit.com Návštěvě je nutné nabídnout čistý ručník a také kartáček. Ovšem ten musí být v obalu, dva načaté a nedejbože používané nepůsobí dobře, i když s tím druhým pouze drhnete umyvadlo. Jo, a možná by to chtělo schovat ten sajrajt proti plešatění a voňavou pleťovou masku, kterou používáte po opici.

A TADY máte 13 lidí, kterým musí každý muž během života ukázat penis.

Podobné články

Doporučujeme

Další články