fb pixel 5 trendů ve špercích pro rok 2021 – G.cz
Vyhledávání

5 trendů ve špercích pro rok 2021

Zdroj: Klenota

Rok 2020 nám přinesl mnohem více času stráveného doma, než jsme na jeho počátku očekávali. Možná jste si šperků moc neužívali, protože vám k teplákům na online porady tak nějak nedávaly smysl. Spousta nadšenců do klenot nám ale určitě dá za pravdu, že i tak na naše ozdoby nemusíme zanevřít. Kolikrát to i znamená větší odvahu nosit nápadnější, osobitější kousky, které vyniknou. Právě tímto směrem uvažovalo také dost designérů a přišly se šperky, které na sebe snadno strhnou pozornost. Čím se tedy zdobit v roce 2021

Komerční článek
Komerční článek 13.4.2021, 08:00

Jen ať jdou pořádně vidět – nepřehlédnutelné náušnice

Na všechny ty hovory přes Zoom a Microsoft Teams se perfektně hodí výrazné náušnice. Proč? Orámují vám obličej a podtrhnou vaše přednosti. Přináší trochu (a v některých případech i hodně) třpytu i do toho nejběžnějšího dne. Letos jsou in dlouhé visací kousky, na které se možná běžně na nošení do práce necítíte. S takovými ale budete vypadat úchvatně a nemusíte řešit žádné jiné doplňky!

S masivními řetízky si všechny omotáte kolem prstu

Struktura klasických zlatých řetízků je jednoduchá a krásná. A tento rok přímo volá po jejich mohutnějších verzích. Dostatečně zaujme i jediný kousek, ale můžete na nich taky dobře využít další hit posledních let, který si v roce 2021 svou popularitu obhájí – vrstvení.

Tip: sáhněte po kombinaci masivnějších a subtilnějších řetízků v různých barvách kovu, to dodá outfitu ten správný šmrnc!

Perly stále na vzestupu

Vypadá to, že perlové šperky se ještě z módních výšin nikam nechystají. Možná je tomu teď tak kvůli tomu, že v obdobích jistoty a prosperity máme tendenci více experimentovat, a když je doba nestabilní, chceme se vracet ke klasice – a tou perlou bezpochyby jsou. Nezapomínejte také na ty v barokních tvarech, překvapí vás svou odvázaností!

Duhově ozdobený krk a výrazné přívěsky

S barvami se v roce 2021 rozhodně ve světě šperků neztratíte. V dekoltu se budou krásně vyjímat. V ateliéru KLENOTA k tomuto účelu doporučují náhrdelníky s drahokamy. I různé jiné nápadné přívěsky dobře poslouží – jsou tak univerzální, že je v kombinaci se správným výstřihem můžete nosit v podstatě kdykoliv.

Experimenty s texturou kovu

Neotřelost šperkům nemusí propůjčovat jen zajímavé tvary či neobvyklé použití materiálů, ale také nezvyklá struktura. Zapomeňte na chvíli na dokonale hladké povrchy a porozhlédněte se mezi prsteny s pískováním nebo rýhovanými náušnicemi.

Našli jste trend, který je vám blízký?

Sice ještě nevíme, jak se bude situace v roce 2021 vyvíjet, když si ale dáme záležet na našem zevnějšku, můžeme se cítit trochu víc jako dřív a především dobře sami sebou. Móda a šperky jsou přece i o komunikaci beze slov. S jakým kouskem budete letos se svým okolím komunikovat vy?

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články