5 tipů, co obout pod stromeček! – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, co obout pod stromeček!

Zdroj: Footshop.cz

Vážně řešíme to, co si obout na Štědrej den pod stromek, když ještě většina z nás nemá ani dárky? Jo, protože prasklá baňka nebo háček dokážou potrápit i doktora s mnohaletou praxí. A pokud u vás někdo peče opravdu velký perníčky nebo linecký cukroví, mohlo by ti to při pádu na nohu taky způsobit solidní zdravotní újmu. Naštěstí jsme tu ale my, takže tě v tom jen tak nenecháme!

FootShop.cz
FootShop.cz 14.12.2016, 07:53

Dřeváky

Pokud nemáš doma umělej, ale živej stromek, a zlomyslnost je jedna z tvých nejvýraznějších vlastností, vem si dřeváky, chudák stromek z toho bude úplně zdřevěnělej.

Timberlandy


Timberlandy jsou vhodný především pro ekologický aktivisty, protože na Štědrej den nemusíš mít stromek doma, ale přesuneš domov ke stromku. V lese je sice trochu zima, ale záchrana stromku je záchrana stromku.

Holínky

Pokud bydlíš v povodňový oblasti, tak je nazuj radši už na Štědrej den, ať už se tím pak nemusíš stresovat. Stres totiž není zdravej.

Pantofle


V případě, že patříš k mainstreamu a Vánoce slavíš tak nějak normálně, tak si k tomu vem aspoň pohodlný pantofle, ty tě uchrání od střepů z baněk i ztracených háčků. Před nespokojeností tvých blízkých z rozbalených dárků tě ale jen tak neochrání!

Tenisky


S útěkem před rozzuřeným davem tvých příbuzných, kteří nedostali to, co chtěli, ti pomůžou snad jen adidasky s pořádnou vrstvou Boost materiálu, kterej běhá skoro za tebe.

Podobné články

Doporučujeme

Další články