5 tenisek, pro které žije každý správný hiphoper! – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, pro které žije každý správný hiphoper!

Zdroj: Footshop.cz

Možná si při pomyšlení na hiphopový tenisky vybavíš takový ty široký bagančata z přelomu milénia, kterým neřekl nikdo jinak než „chleby“. Dneska už chleby vypadají tak trochu jako pozůstatek návštěvy z jiný planety, ale nemysli si, že by ryzí hiphopeři chodili bosí. Přinášíme pět tenisek, o kterých to možná nevíš, ale k hiphopu mají překvapivě blízko!

FootShop.cz
FootShop.cz 28.4.2017, 14:42

adidas Superstar


Superstáry jsou vlastně takovej teniskovej oportunista. Původně vznikly pro basket, jenže když bylo v ulicích najednou hodně skejťáků, adidas rád prodal svoje basketový tenisky i jim. A protože skejťákům často hrál ve sluchátkách hiphop, uvítal adidas ve svých obchodech i tuhle skupinu. Když navíc RUN D.M.C nahráli track s názvem My adidas, trend Superstárů se už zkrátka nezastavil.

Reebok Club C Kendrick Lamar


Kendrickovy spolupráce s Reebokem nepředstavují jen tenisky, ale hlavně příběh a symbolika. Třeba model Club C, za jehož designem americký umělec stojí, svým svrškem symbolizuje rasovou nesnášenlivost. Povedená kombinace černé a bílé ale dokazuje, že obě barvy dokážou existovat i společně, a dokonce v takhle atraktivní podobě.

adidas Equipment Support Pusha T


Americký rapper s pseudonymem Pusha T navrhuje společně s adidasem svoje tenisky, který sice promyšlenou symbolikou úplně neoplývají, zato jejich design je natolik nevšední, že jim to klidně odpustíš. Ve spojení s boostovou podrážkou jsou prostě skvělou volbou.

Jordany


Je jedno, jaký model zvolíš, protože téměř všechny tenisky značky Jordan se u hiphoperů těší velký oblibě. Možná trochu připomínají chleby, protože konzervativním designem rozhodně neoplývaj, ale onu chlebovitost, která tkvěla v ohromný šířce všech chleboidních tenisek, naštěstí pustily k vodě. Díkybohu.

adidas Yeezy


Americký rapper Kanye West vytvořil tenisky, pro který jsou lidi ochotni kempovat ve spacáku před obchodem klidně i týden. Nejsou sice nejhezčí, ale kvůli jejich limitovanýmu počtu jejich cena vždy hned po prodeji vyletí až několikanásobně. Můžeš se o tom přesvědčit už tuhle sobotu!

A jelikož zítra vypukne první z očekávaných dvou prodloužených květnových víkendů, je nejvyšší čas omrknout těchto 5 tenisek na víkend jako stvořených!

Podobné články

Doporučujeme

Další články