5 šílených soutěží, na kterých vyrostli naši rodiče – G.cz
Vyhledávání

5 šílených soutěží, na kterých vyrostli naši rodiče

Vrcholem současných TV soutěží jsou ty japonské, které jsou plné slizu, exkrementů a ponížení. V socialistické československé televizi to ale bylo velmi podobné!

Jarda Sauer
Jarda Sauer 23.7.2018, 15:50

Šest ran do klobouku

"Já jsem se dozvěděl, že tohle má být velice humorné," říká jeden z účinkujících (mimochodem shodou okolností je to Jiří Bruder, který před pár dny zemřel). Ale plete se. Celebrity hrají o míčky a ty na závěr házejí do obřího klobouku. Motivace neexistuje: Vítěz nedostane nic, jen se může podepsat.

Ale pozor! Když si pustíte i druhý díl tohoto videa, uvidíte, jak v roce 1981 byla Milena Steinmasslová krásná. A jak vypadalo její podpaží.

Deset stupňů ke zlaté

Nepletete se, takhle začínal guru všech kutilů Přemek Podlaha. A ano, opravdu existovala soutěž, kde se pokládaly i otázky z kategorie "Historie československo-sovětského přátelství". A soutěžící estébák vůbec neznal otázky předem, kdepak!

Zpívá celá rodina

Dávný předek všech SuperStar a Hlasů. Poprvé mohli před kamerou vystupovat slávychtiví pěvečtí amatéři - a šlo rovnou o celé rodiny, které soutěžily proti sobě. Mezi dětmi tehdy zazářila i Bára Basiková s písní, která je podle nás o sexu. A to jí bylo teprve dvanáct!

Videostop

Jan Rosák mrskal knírem, Karel Čáslavský vrhal pablesky pleší, pouštěly se ukázky z filmů a na konci čekala na soutěžící primitivní videohra, v níž mohli vyhrát třeba walkmana nebo video. Tu soutěž jsme milovali! Dnes běží její reinkarnace pod názvem Barrandovský videostop.

Vtipnejší vyhráva

A na závěr opravdová lahůdka a klenot bratislavské televizní tvorby. Známí herci a zpěváci vyprávějí vtipy. Takové, které tehdejší režim považoval za nezávadné. Vojáci zmámeně tleskají, úspěšnost vtipu se měří potleskoměrem. Nejdůležitější rekvizitou je loutka, pojmenovaná Miško Vtipkár. Pokud následující video přežijete celé, tak už přežijete všechno. Za tohle by se Slováci opravdu měli omluvit!

A tady se podívejte na 13 znělek, které má každý Čech zaryté hluboko pod kůží.

Podobné články

Doporučujeme

Další články