fb pixel 5 signálů, které napoví, že máte nedostatek testosteronu – G.cz
Vyhledávání

5 signálů, které napoví, že máte nedostatek testosteronu

Zatímco ženy trápí přechod až kolem padesáti let, u mužů se v důsledku úbytku testosteronu může projevovat již po třicítce. Naštěstí existuje způsob, jak se prvním signálům mužského přechodu, tzv. andropauzy, vyhnout nebo je zmírnit. Poradíme vám, jak na to.

Komerční článek
Komerční článek 5.9.2016, 18:31

Za produkci mužského pohlavního hormonu testosteronu jsou zodpovědné Leydigovy buňky, nacházející se ve varlatech. Výraznější projevy testosteronu jste u sebe mohli poprvé zaznamenat v období puberty, během níž dochází k rozvoji genitálií, zhrubnutí hlasu, růstu svalů nebo zvětšení srdce a jater.

Hladina testosteronu poté zůstává poměrně ustálená, a to až do období kolem třiceti let. Jakmile tuto pomyslnou věkovou hranici překročíte, začne ve vašem těle docházet k postupnému úbytku testosteronu – každý rok přibližně o jedno procento.

Jeho nedostatek se pak může projevit následovně:

⦁ Jste podrážděnější a náladovější.

⦁ Častěji máte pocit, že vám chybí energie.

⦁ Potýkáte se s návaly horka.

⦁ Vaše fyzická výkonnost klesá a mnohdy vás přepadá vyčerpání.

⦁ Váš sexuální chtíč se sníží a zhorší se i váš výkon v posteli.

Tyto signály mužského přechodu mohou značně zkomplikovat váš život – ubírají vám na výkonnosti v práci, ve sportu i v sexu. Přesto o svou mužnost a skvělou kondici přijít nemusíte. Důležité však je, abyste si udržovali přirozenou hladinu testosteronu v těle. Jejímu poklesu pomáhá zamezovat potravinový doplněk ProMan Plus.

ProMan Plus pomáhá mužům udržovat si normální hladinu testosteronu, a předcházet tak nežádoucím projevům andropauzy, nebo je přinejmenším zmírnit.Obsahuje látky, jež podporují imunitní systém a přispívají k silnějšímu sexuálnímu chtíči i optimální fyzické a mentální výkonnosti.

Všechny ingredience tohoto kvalitního doplňku stravy jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů.

Více informací získáte na bezplatné lince 800 10 40 40 nebo na www.promanplus.cz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články