5 otřesných módních trendů, které už naštěstí zmizely

A neříkejte, že jste to taky nenosili!

1. Flanelové košile

aliexpresscom aliexpress.com Tento pitomý trend se k nám dostal počátkem devadesátých let, zřejmě s příchodem prvních amerických seriálů typu Krok za krokem. Vážně, odkdy je v pořádku obléknout se normálně a pak na sebe hodit flanelovou košili, ve které děda sekal dřevo?  

2. Skejťáci

fashiongrungecom fashiongrunge.com Smutná kapitola světových dějin. Placaté boty, cool tričko velikosti XXXXXL, kalhoty s rozkrokem u kolen, vyčuhující spodní prádlo a kšiltovka byl dress code v polovině minulé dekády. Všichni ti náctiletí gangstaz bohužel nevěděli, že spuštěné kalhoty jsou výzvou k análnímu sexu, tento zvyk pochází z amerických věznic.  

3. Deka

facebook facebook.com Účes á la Jarda Jágr! Slušňák vpředu, rebel vzadu. Co na tom, že vypadáte jako buran z Alabamy nebo přístavní dělník z Hamburku...  

4. Emo

myspace myspace.com Bledé tváře v úzkých kalhotách a s očními stíny naštěstí také zmizely z ulic. Zajímavé je, že tento trend vznikl už v osmdesátých letech jako vyměklá odnož punku.  

5. Rihanna

youtube youtube.com Dámy, kdy přesně jste přišly na to, že oholit si půlku hlavy je fakt dobrý nápad? A jo vlastně, v roce 2010...

Komentáře

Doporučeno pro vás