fb pixel 5 osob, která vám způsobují bolest a vy s tím souhlasíte – G.cz
Vyhledávání

5 osob, která vám způsobují bolest a vy s tím souhlasíte

Zdroj: www.tattoo.com_

Co by to bylo za život bez bolesti? Když to bolí, znamená to, že jsme ještě naživu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.3.2016, 12:41

Nebudeme se zabývat emoční pseudobolestí zpovykaných puberťaček, kterým jejich lásečka, po té, co jí dovolily dosáhnout třetí mety, druhý den už nezavolala.

Bavíme se o fyzické bolesti. Fyzickou bolest většina lidí cíleně nevyhledává, ale i přesto existují lidé, kteří nám fyzicky ubližují legálně a s naším souhlasem.

1. Zubař

Patrně úplně na vrcholu sedí na svém trůnu z vytržených zubů masochistický psychopat libující si v lidském utrpení, který když se v patnácti rozhodoval, co dál, rozdávat bolest byla jasná volba.

Je všeobecně známo, že zubaři půjdou po smrti rovnou do pekla. I tak stále ještě existují a ordinují.

Lidem se zuby kazí a proto je potřeba tyto občas dát do kupy. Bohužel se nedá nic dělat a každý z nás musí alespoň jednou do roka podstoupit to utrpení na zubařském křesle, kdy se nad námi sklání vyšinutý maniak a třímaje v rukou nástroje bolesti s úsměvem masového vraha nám oznamuje, že ta čtyřka musí ven.

2. Depilátor

Na začátku byl terminátor. Šla z něho hrůza. Nebral si servítky a šířil strach. Pak se stal guvernérem Kalifornie a bylo potřeba řešit, co bude dál. Kdo bude rozsévat strach a rozdávat bolest?

Už to vypadalo beznadějně, když tu z popela Satanových předků vyvstal ještě někdo děsivější, než byl terminátor. Byl to depilátor. Profesionální pohůnek (většinou žena) v salonu, který ženským (a zženštělým mužům či rovnou buznám) voskem a páskou strhává chlupy z celého těla. A ženy mu za to dokonce platí.

3. Tatér

Je libo nějakou hezkou kérku s trochou bolesti? V tom případě je tatér váš člověk. Nejenom, že vám na záda napíše čínskými znaky „kuřeci kung pao“ nebo na rameno vytetuje „Miluju Milana“, přičemž se za týden s Milanem rozejdete, protože zjistíte, že vám kradl prachy a podváděl vás se sestrou (jeho sestrou), ale váš osobní tatér vám rovněž nabídne celou škálu bolestí a třeba i otravu krve.

4. Domina

To je ta sympatická dáma v latexovém oblečku, které dáte dva litry a ona vás zbičuje anebo seřeže řetězem, zatímco visíte na háku hlavou dolů. Za příplatek vás může i penetrovat do předem domluvených otvorů různými nástroji.

5. Vaše dítě

Pokud jste žena, tak jednu z největších bolestí, co kdy zažijete, vám přichystá hned na úvod váš milovaný potomek. Porod i laickým okem vzdáleného pozorovatele, který v rohu na porodním sále celý zelený šálí mdloby, vypadá, že bolí jako prase.

Pokud jste muž, tak se nebojte. I na vás se dostane. Malé dítě nemá absolutně odhad ani empatii, takže vám dříve či později skočí do rozkroku, když budete ležet na zádech. To se prostě stane a vy se tomu nevyhnete. Dostat přímý zásah do varlat je taktéž epesní.

A TADY máte sedm největších bolestí, které může člověk zažít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články