fb pixel 5 nevýhod rande naslepo – G.cz
Vyhledávání

5 nevýhod rande naslepo

Někdy není zbytí. Internet a všechny ty seznamky a sociální sítě skýtají řadu možností k seznámení.

Dominik Landsman
Dominik Landsman Aktualizováno 7.6.2023, 23:35

Jedna věc je seznámení virtuální a druhá věc je pak regulérní rande naživo. Jít s někým na rande naslepo, to na sebe váže řadu nevýhod a rizik.

1. Je hnusná

Z pohledu muže je to asi největší riziko. Můžete přijít na místo setkání, kde již netrpělivě přešlapuje žena nevábného vzezření a postavy, která z místa setkání volně přetéká na okolní místa v libovolném dosahu. Jakože máte sraz u pouliční lampy a dotyčná zasahuje svým tělem až k trafice naproti přes ulici.

Říkáte si, jak je to možné, vždyť fotku na profilovce měla super. Jako jo. Na profilovku si lidi dávají podle očekávání tu úplně nejlepší fotku, co mají. Nikdo si tam záměrně nedá fotku, kde je hnusný. Nesmíte proto věřit fotkám.

2. Vy jste hnusný

Jako takhle. Skutečnost, že jste hnusný, to je tak nějak nevýhoda všech schůzek. Ne jen těch naslepo. Ale když už žena předem ví, že jste ohava, tak není při vašem setkání překvapená. Prostě to čeká.

Horší je, když se těší na fešáka a místo něho na místě potká vás. Vrozená slušnost jí sice nedovolí říct vám do očí, že jste ošklivý a věnuje vám chvilku svého času u skleničky, i když ona bude vědět, že z toho nic nebude. Pak si vzpomene, že vlastně musí ještě něco zařídit, rozloučí se s vámi a na váš zoufalý apel, že si to někdy zopáknete, odpoví něco neurčitého, jako, že se ozve nebo tak.

3. Nepřijde

Mno, jako, ona přišla. Ona tam byla. Ale když vás z dálky viděla, tak se otočila a prostě odešla. Smiřte se už s tím, že jste oškliví a neotravujte hezký lidi. Najděte si zrůdičku sobě rovnou, odstěhujte se do jeskyně nebo pod most, tam si nabouchejte malý gremliny a všichni budou spokojeni.

4. Vůbec nic o něm nevíte

Především pro ženy je tato možnost vysoce riziková. Setkáte se s úplně cizím chlapem. Vůbec ho neznáte. Vůbec nevíte, jestli nemá v baťůžku provaz, chloroform a střepy. Co když je to vrah? Co když volil Okamuru? Ha? No vidíte. Pozor na to holky. Vyplatí se dotyčného předem řádně proklepnout, získat od něj informace a tyto se pokusit na Googlu ověřit. Pomáhá rovněž, pokud se doberete alespoň k jednomu společnému známému. Jestliže je to kamarád Oliny z práce, a Olina nikdy nevyprávěla, že zná masového vraha, tak je to vždy o trochu bezpečnější.

5. Nepoznáte ji

Nevíte, jak vypadá, tak jak ji máte poznat? Dali jste si sraz pod věží? No, stojí tam zrovna deset holek. Která z nich to je? Můžete na to jít fikaně a vybrat si tu nejhezčí a tu si odvést domů. Co na tom, že tam dotyčná čekala na manžela nebo na kamarádku. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Další možností je dát si sraz někde na odlehlém místě. Horší je, že tam ji asi jen tak nedostanete. Pokud jí navrhnete, že se setkáte před půlnocí v temné uličce za krematoriem, tak rande skončilo ještě dřív, než začalo.

Berličkou v tomto ohledu může být poznávací znamení. Dost frčí růže. Prostě se dohodněte, že oba budete mít růži.

Taky dost pomáhá, když vám napíše, že nemá nohu. Potom pod věží hledejte jednonohou ženu.

A TADY máte 7 největších chyb, které dělají dívky na prvním rande.

Podobné články

Doporučujeme

Další články