fb pixel 5 nejtragičtějších vánočních dárků, které můžete někomu dát – G.cz
Vyhledávání

5 nejtragičtějších vánočních dárků, které můžete někomu dát

Vánoce jsou hlavně o dárcích. Měly by být o rodině, pohodě, štěstí, bratrství, svornosti a podobně, ale ne. Jsou prostě o těch dárcích. A o Třech oříškách pro Popelku, samozřejmě. Vánoce vznikly jenom proto, aby se mohly vysílat Tři oříšky pro Popelku.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.12.2017, 09:20

Obdarovat někoho blízkého kvalitní dárkem, to bývá často náročná disciplína, a ne každý ji zvládne. Přidáváme seznam vánočních dárků, které rozhodně mezi povedené nepatří.

1. Ponožky

Když nevíte co, kupte ponožky. Není asi větší klišé marného vánočního dárku. Každý potřebuje ponožky, ale k Vánocům? Samozřejmě, že z toho můžete udělat i dárek pro pobavení, když dotyčnému dáte padesát kilo ponožek. To se všichni nasmějí. Dáte-li dva páry, je to takový spíš dárek z nouze.

2. Cokoliv, co koupíte 24. prosince dopoledne

Na Štědrý den dopoledne už toho moc nevymyslíte. Měli jste na to spoustu času, ale tradičně jste to nechali na poslední chvíli.

Zmateně pobíháte po obchodním centru a nevíte. Babičce koupíte v rychlosti nějakou tu vonnou svíčku, protože přeci vonné svíčky má každý rád. A vida, mají tu vodu po holení. Z toho bude děda úplně hotovej. Akorát je blbý, že se holí strojkem.

3. Něco, co vyrobíte

Největší radost udělá dárek, který sami vyrobíte. Ano, toto rčení platí, pokud jste dítě. Jestliže jste roztomilý šestiletý klučina, který k Vánocům mamince vyrobí z lepidla, větviček, třpytek a čtvrtky 3D obrázek, kde maminku vyobrazíte jako princeznu a do rohu vlastnoručně napíšete, že maminku moc milujete, ta se bude pod vánočním stromečkem zalykat dojetím a štěstím.

Jestliže vám je třicet a mámě vyrobíte trojrozměrný obrázek z větviček a třpytek, patrně zavolá těm hodným lidem v bílých pláštích, ať si vás odvezou do ústavu.

4. Oblečení, pokud jste muž

Existuje pravidlo, že kdykoliv muž někomu koupí oblečení, nikdy se netrefí do velikosti ani vkusu. Tak to prostě je zařízené. Mužům by mělo být zakázáno kupovat svým ženám k Vánocům oblečení bez jejich vědomí.

Ona rozdělá dárek. Jsou v něm ošklivé džíny: „Jé, super.“

On nadšeně: „Tak si je hned zkus.“

Ona si je zkouší, ale nevleze se do nich.

On: „To jsem si neuvědomil, že jsi přes rok tolik přibrala.“

Tímto končí Vánoce. Ve vzduchu létají sprostá slova jako „debil“, „nezdvořák“, „hulvát“ a podobně. Ani na ty Tři oříšky pro Popelku nedojde.

5. Cokoliv, čemu nerozumíte

Je váš manžel rybář? Tak mu koupíte rybářský prut. Bude z něj nadšený.

Ne, nebude. Půjde ho po Vánocích vrátit.

Nikdy sami nekupujte někomu něco, co souvisí s jeho koníčkem, kterému nerozumíte.

A TADY máte 30 tipů na dárek pro opravdové cestovatele, u nichž se vejdete do pětikila.

Podobné články

Doporučujeme

Další články