5 nejhorších dárků ze světa tenisek! – G.cz
Vyhledávání

5 nejhorších dárků ze světa tenisek!

Zdroj: Footshop.cz

Darovanýmu koni se sice nemá hledět na zuby, občas se ale prostě neubráníš pocitu, že ta věc, co ti leží pod stromečkem, není úplně to, co jsi celej život chtěl/a. Asi jako když dáš členovi árijskýho bratrstva k Vánocům adoptovanýho černouška z Tanzanie. Přinášíme 5 opravdu velkých přešlapů ze světa teniskových dárků! Snad ti nadělil Ježíšek něco lepšího...

FootShop.cz
FootShop.cz 28.12.2016, 13:53

Adidas Kobe II

Asi nemusíš být vrchní estét slavnýho módního impéria, aby ti tyhle tenisky připadaly trošku zvláštní. To je teda dost mírně řečeno, protože nosit na noze něco ve tvaru japonskýho rychlovlaku je asi horší než zvláštní.

Kapesní nohy

Pokud odmítáš autority a matka příroda je pro tebe jednou z nich, nesmíš ji nechat, aby ti říkala, jak máš růst. To je přece na tobě. Takže když chce mít nohy ve tvaru pahýlu, nikdo se mezi tebe a tvůj sen přece stavět nebude!

Cruggs

Pokud ještě nepatříš mezi otužilce, kteří si v zimě vyjdou jen tak v Crocsech (ono ovšem vyjít si jen tak v Crocsech je na pováženou i v létě), jsou pro tebe Cruggs ideální volbou, protože kombinujou tvoje oblíbený plasťáky a válenky, ve kterých rozhodně neumrzneš.

Kvérokopytník

Co na to říct? Tohle si snad nevezmeš ani do westernovýho městečka. Když to ukážeš koním, tak se v případě jejich dostatečný soudnosti narodí další generace bez kopyt.

Obleček na maturák

Babička ti chtěla prostě jen udělat radost, když seš pořád ponořenej v těch teniskách. A jít na maškarní za Elvise nebo Jamese Bonda už je přece out. Teď frčí tenisky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články