5 hrozných věcí, co se tutově stanou na vašem vánočním firemním večírku, i když si to plánujete jinak – G.cz
Vyhledávání

5 hrozných věcí, co se tutově stanou na vašem vánočním firemním večírku, i když si to plánujete jinak

Vánoční firemní večírky - zlo, které se nutně musí stát a vy se ho rozhodně musíte účastnit.
Zdroj: Youtube.com

Firemní vánoční večírky. Věc, která se musí stát a vy se jí musíte účastnit. A i když si každý rok plánujete, že to bude decentní, že tentokrát neuděláte ostudu vy ani nikdo jiný, všechno proběhne v klidu a na úrovni, věřte tomu, že letos to bude úplně stejný průšvih jako loni. Tyhle akce mají vždycky stejný průběh a vsadíme se, že následujících pět věcí se vám zaručeně stane.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 10.12.2018, 15:09

1. Nepůjdete brzo domů

"Přijdu brzo, dám si řízek, jeden dva drinky, když je to zadarmo a půjdu brzo domů." Tohle si možná říkáte, ale pokud nejste těhotní, tak se to fakt nestane. Bude to dokonce přesně naopak...

2. Opijete se a řeknete, co nemáte

Ať už jde o kolegu, co se na vás zle dívá a vy nevíte proč, tupou sekretářku, která dělá jednu chybu za druhou nebo šéfa, který vás, podle vás teda rozhodně, dostatečně neoceňuje - vánoční večírky jsou místem k vyřizování účtů. Tím nejméně vhodným, jistě, ale prostě jsou.

3. Někdo to na vás bude zkoušet (nebo vy na někoho)

Obojí děsná ostuda a ani trochu dobrý nápad. Větu "s kolegy si nezačínám" si klidně nechte vytetovat, stejně vás to nezachrání. Ale můžete aspoň zkusit nechat si to až do taxíku, tam vás snad nikdo neuvidí.

4. Načapáte kolegy při sexu

Žádný klub, bar ani hospoda nejsou tak velký, abyste se tam ztratili, když se chystáte provádět temné poklesky. V případě, že je navíc celý podnik komplet zaplněn vašimi kolegy, tedy lidmi, kteří vás znají, je to prakticky nemožné.

5. Budete se nenávidět

Možná někoho pošlete do háje, možná účetní nazvracíte do kabelky, možná přijdete na to, kdo vám už půl roku krade obědy z lednice a dáte mu pěstí, možná po probuzení už žádnou práci mít nebudete. Tak či tak se druhý den budete nenávidět.

A tady 7 ohraných vánočních pohádek, co budou letos dávat, už zase.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu