5 her, které vaše děti právě teď hrají na letním táboře (a Vlajky to fakt nejsou) – G.cz
Vyhledávání

5 her, které vaše děti právě teď hrají na letním táboře (a Vlajky to fakt nejsou)

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Se začátkem prázdnin mívají rodiče ve zvyku vypustit dítka na letní tábory. Aby ne, na jeden až tři týdny je od těch harantů pokoj, najdou si tam kamarády, trochu se protáhnou na čerstvém vzduchu... A taky tam nasbírají první zkušenosti sexuálního a mejdanového rázu, víme? Kromě klasických her si teď vaše dospívající děti užívají následující radovánky.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 10.7.2019, 08:09

1. Flaška

Nesmrtelná klasika, kterou jste určitě zkoušeli i vy, určená dětem, no, dnes už tak od deseti let. Jeden to roztočí a na koho to padne, s tím si musí dát pusu. Podle toho, kolikrát se sejde stejná dvojice, se to stupňuje do normálního líbnutí až po pořádnou muchlovačku v soukromí.

2. Svlíkací prší

Hraje se také svlíkací mariáš nebo poker, ale prší je nejjednodušší a navíc je to rychlá hra. Kdo prohraje, dává kus oblečení.

3. Pravda, nebo úkol

Možno hrát ve spojení s flaškou, nebo jen tak. Princip je jasný, přeje si dotázaný plnit úkol, nebo pravdivě odpovědět na intimní či nepříjemnou otázku? Pokud neodpoví nebo nesplní, opět by měl dát všanc nějaký fant.

4. Ukaž, co máš

Nevíme, jestli je to úplně hra, ale dítka těsně před pubertou se jí mimo rodičovský dozor oddávají velmi vášnivě. Jde v podstatě o to, že nejdřív ukážou intimní partie kluci, a pak holky (nebo naopak). Výhra je to pro všechny, protože se naučí něco nového o lidském těle a všichni víme, že vzdělávací hry jsou ty nejlepší.

5. Napij se

Po večerce je ten pravý čas vytáhnout načatou flašku portského, kterou někdo ukradl babičce a propašoval ji v krosně až na tábor. Princip téhle hry je v tom, že musíte něco uhodnout a když to neuhodnete, tak se napijete. Nebo musíte něco udělat a když to neuděláte, pijete. V podstatě prostě pořád pijete.

A tady se podívejte na oldschoolové herní konzole.

Podobné články

Doporučujeme

Další články