5 důvodů, proč jsou vyzáblé ženy hnusné a muži o ně nestojí – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč jsou vyzáblé ženy hnusné a muži o ně nestojí

Kult rachitických modelek se volně prolíná i do běžného života. Existuje spousta žen, které touží po tom být průhledné a dosáhnout tak dokonalosti.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.5.2016, 17:00

Těžko říct, proč tomu tak je a koho tím ženy chtějí ohromit. Vyzáblé ženy se mužům nelíbí. Vyzáblé ženy se líbí jenom přihřátým módním návrhářům, kterým svou vizáží připomínají malé chlapce a to oni mají rádi. Malé chlapce.

Pokud jste se zhlédla v nějaké ultratenké modelce, tak se zase odzhlédněte. Je to nechutný a to z následujících důvodů.

1. Není za co chytit

Muži rádi hnětou. Samozřejmě to nesmí být přehnané. Pokud na ženě muž nahněte hrbol tuku o velikosti umyvadla nebo vany, není to nic moc.

Na vyzáblých ženách se však nic nenahmatá. Pokud nemluvíme o vyčnívajících kostech. Těch se dá nahmatat spousta. Jestliže můžete ženu vzít za její klíční kost a jednoduše ji poponést, není to sexy. Je to nechutné.

2. Řezná a jiná zranění

Není nic horšího, než když klátíte hubenou modelku a když jste v nejlepším, pořežete se o její vystouplá žebra.

Rovněž je slabší, jestliže souložíte zezadu a o její kyčel si rozdrtíte pánev, protože nemá žádný zadek, který by tlumil vaše přirážení.

Když chcete zarazit tvář mezi její ňadra a udělat „brrr, brrr“, tak si vyrazíte zuby.

3. Žádné ženské tvary

Samozřejmě, že každému se líbí něco jiného, avšak taková základní šablona ženské krásy je příjemně zaoblená žena s pevnými ňadry se siluetou přesýpacích hodin (samozřejmě plus minus). Zadek by to mělo taktéž mít.

Poloprůhledná silueta tyče nebo větve dokáže vzrušit opravdu snad jedině módní návrháře se zvrácenými choutkami.

4. Malý výkon

Hubeným a vyzáblým ženám chybí v posteli energie. Vzhledem k tomu, že za celý den snědli jednu mrkev a k večeři vatu s džusem, není se čemu divit, že tam jen leží jako prkna. Vyjma občasného zakručení v břiše z hladu se od nich větší akce očekávat nedá.

5. Kosti nejsou sexy

Vystouplé kosti, nejen, že nejsou sexy, jsou dokonce odporné. Vystouplé obratle na zádech potom můžou vyvolat dojem, že jste ještěr. Myslíte, že se mužům líbí ještěři? No některým možná ano, ale drtivá většina mužů není ještěry přitahována.

A TADY se dozvíte, proč je super mít pár kilo navíc.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu