fb pixel 5 důvodů, proč jsou Arabové v pohodě a „islámské“ Teplice jsou dobrým místem pro život – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč jsou Arabové v pohodě a „islámské“ Teplice jsou dobrým místem pro život

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Život v Teplicích není takový, jak ho prezentují alternativní média. Ano, je pravda, že tu žijí lidé z arabských zemí a někteří z nich tu i podnikají, a dokonce posílají své děti do školy, kde úspěšně odmaturují v češtině. Teplice by však měly být rády za to, že jejich město pravidelně navštěvují a kulturně je obohacují, a to hned z těchto důvodů.

Martin Miko
Martin Miko 14.8.2018, 14:39

1. Spousta kebabů a kvalitní orientální kuchyně

Bývaly doby, kdy v Teplicích bylo víc kebabů než lidí, ale ty časy jsou ty tam. Každopádně trh s kebabem zde ovládají nejen Arabové, ale i Turci, kteří vás s úsměvem na tváři obslouží i v 5 ráno, což se dost často hodí. Kdo by chtěl pokročit na další level a ochutnat pravou arabskou kuchyni, tak má určitě možnost. V Teplicích je hned několik podniků, ve kterých můžete ochutnat domácí falafel, tahini, dolmades, hummus, jehněčí, salát tabouleh, baba ghanoush nebo pistáciovou baklawu. Výhoda je, že kvůli tomu nemusíte jezdit třeba do Sýrie.

2. Místní Arabové jsou v pohodě, ale s hosty si nepokecáte

Když někdo z Islám v ČR nechceme napíše na facebooku, že jsou Teplice islamizovány, tak tím má na mysli, že je turistická sezóna. To znamená, že je léto a do lázní přijíždí hosté, kteří zde utrácí peníze. Teplické lázně se specializují na pohybové ústrojí, proto v Teplicích potkáte tolik handicapovaných Arabů. To dává smysl víc než povídačky o tom, že všichni provozují incest, ne? Domestikovaní Arabové mluví plynule anglicky a někteří z nich dokonce i česky, což se týká primárně mladší generace. Na druhou stranu lázeňští hosté vás ani nepozdraví.

3. Umějí udělat pořádnou tržbu

Jen si představte, že si otevřete obchod s oblečením a tržby z letní sezóny vám zajistí celoroční provoz. Arabští hosté u nás vážně utrácí. Kupují si oblečení, jídlo, automobily, pronajímají si auta a byty. Ono je tu opravdu znát, když k vám do pizzerie každý druhý den po dobu tří měsíců přijde arabská rodina a utratí každý večer 2 000 korun za pohoštění pro celou rodinu. Samozřejmě, že né všichni provozovatelé podniků v Teplicích je vítají, protože po sobě nechávají nepořádek. Což dává rozum.

4. Drtivá většina obyvatel Teplic nikdy nemluvila s Arabem

Zní to divně, ale je to tak. Osobně znám pár Arabů, kteří žijí v Teplicích, a jedná se o úplně normální lidi. Chtějí tu studovat, pracovat a vychovávat svoje děti. Nemají radikální názory, nechtějí odpálit obchodní centrum, nekopou do psů a ani si do kapsy nestrkají korunu z každého prodaného kebabu, aby za ušetřené koruny mohli postavit mešitu. Nezapomeňte, že největší vlnu nenávisti vůči Arabům tu šíří lidé, kteří ani nejsou z Teplic.

5. Teplice patří mezi česká nejvíc multikulti města

Už jen tím, že v Teplicích bydlíte, dáváte najevo, že jste tolerantní osoba. V málokterém českém městě totiž potkáte tolik různých lidí z celého světa. Vietnam, Rusko, Turecko, Sýrie atd. V Teplicích máte celý svět jako na dlani.

A zde je velký kebabový horoskop, který vám prozradí vše o vaší osobnosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články