5 důvodů, proč jít na show Top Gear Live v Praze – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč jít na show Top Gear Live v Praze

Top Gear míří do Prahy, 28. června v pražské O2 aréně vypukne jedna z nejlepších motoristických akcí roku.

1. Celá parta

DSC_4564 topgearlive.com Na akci dorazí celá parta - Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond a samozřejmě tajemný Stig. Pokud se nechcete zúčastnit natáčení (na vstupenky je loterie) nebo si některého z nich nepozvete soukromě (o Clarksonovi jsme slyšeli, že si účtuje deset tisíc euro), je to nejlepší způsob, jak se k nim přiblížit.  

2. Kaskadérské kousky

Plameny, speciálně upravená auta, podomácku zkonstruované vozíky nebo skutečně adrenalinové triky - to vše uvidíte na vlastní oči. Na jedné akci jste například mohli sledovat světový rekord, dvojité salto na čtyřech kolech v malé bugině.  

3. Superauta

DSC_4663 topgearlive.com Nablýskané sporťáky tu nebudou jen pro parádu. Při Top Gear Live se s nimi jezdí, blbne, vtipkuje. A poslechnout si třeba Ferrari v uzavřené hale bude určitě skvělý zážitek.  

4. Budete rozumět

DSC_6468 topgearlive.com Moderátoři mluví anglicky, ale to vás nemusí trápit. Za 150 Kč si můžete na místě koupit radiopřijímač, skrz který vám do uší půjde překlad. Případně můžete mít vlastní přijímač, nejlepší možností je poslouchat přes mobilní telefon - nezapomeňte sluchátka.  

5. Můžete jít třikrát

O5Z0107 topgearlive.com Show v Praze má tři představení, jedno v sobotu od tří, další od půl osmé večer. Kvůli velkému zájmu bylo přidáno i nedělní. Vstupenky stojí 990 až 2790 Kč.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články