5 důvodů, proč jet s teniskama kolem světa! – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč jet s teniskama kolem světa!

Zdroj: Footshop.cz

Nemusíš být Willy Fog, abys zvládl obcestovat svět za 80 dní. Stačí být už tenhle čtvrtek ve Footshopu a stihneš to už za pár hodin! Jak je to možný?

FootShop.cz
FootShop.cz 20.1.2017, 08:00

Adidas totiž loni spolupracoval s dvanácti obchody po celém světě, které navrhly 12 tenisek. Oficiálně se to jmenuje adidas Consortium a pokud se o tom chceš dozvědět něco víc, doraz ve čtvrtek do pražskýho Footshopu. Pro váhavý přinášíme 5 důvodů!

Drinky

12 světových měst, 12 drinků. Ne, to není recept na parádní skoro dvoutýdenní hangover, kdy se každej den probudíš jinde, ale počet drinků, který najdeš ve Footshopu. A každej z nich našel svou barevnou inspiraci v jedný z tenisek!

Nějaký to vzdělání

Můžeš si přijít poslechnout něco o teniskách z úst těch nejpovolanějších. Ne, Baťa bohužel nedorazí, ale i tak to bude poučný a na poměry vzdělávání i dost zábavný, takže pokud chceš prokrastinovat chvályhodným způsobem, tohle nesmíš vynechat.

Hranolky

A ne ledajaký, ale poctivý o průměru menšího stromu. A k tomu 12 omáček! Jo, 12, stejně jako počet modelů z adidas Consortium Tour. A když si vybereš dobrou barvu omáčky, tak ani nikdo nepozná, že máš zase jednou pokydaný tenisky.

Výstava

Můžeš si prohlídnout, jak všech těch 12 modelů vypadá, protože na místě najdeš pěkně zpracovanýho průvodce světem Consortia, takže uvidíš, co se pod tímhle starobyle znějícím slovem vlastně schovává.

Hudba

Pořádná muzika ve Footshopu přece nikdy nechyběla, takže ačkoliv by si obyvatelé okolních domů přáli opak, nějaký ty decibely potěší tvoje ušní bubínky i tentokrát!

Podobné články

Doporučujeme

Další články