fb pixel 5 důvodů, proč je sbírání tenisek jen pro hrdiny – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč je sbírání tenisek jen pro hrdiny

Zdroj: Footshop.cz

Není sice nutný být hned Walker Texas Ranger, ale sbírání tenisek rozhodně není pro slabochy. Musíš se totiž vypořádat nejen s vlastním duchem a tělem, ale i s kriminálními živly, které jsou ti v patách. Přinášíme 5 důvodů, proč by si bábovky měly zvolit radši jinej koníček!

FootShop.cz
FootShop.cz 18.1.2017, 10:00

Boj s vlastním tělem

Do tvé vysněné kolekce ti už chybí jen jeden model, ale nikde ho nemaj ve tvé velikosti. No co, tak tentokrát vezmeš místo šestačtyřicítky devětatřicítku, lidský tělo se přece přizpůsobí.

Boj s vlastní myslí

Racionálně si sice říkáš, že ani non-stop chození po rozpáleným asfaltu nestihne za celej život opotřebovat všechny tenisky, který zrovna vlastníš, na druhou stranu, proč být racionální, když je život tak krátkej a tenisky tak pěkný.

Boj s peněženkou

Nejen tělo a mysl, ale i peněženka stojí v cestě tvýmu po okraj naplněnýmu botníku. Některý sběratelský tenisky totiž stojí stejně jako třeba Dacia Duster s koženýma sedačkama. A to si piš, že příplatek za kožený křesla v Dacii rozhodně malej není. Ale nezoufej, naštěstí existujou slevy!

El Paso na každým rohu

U nás naštěstí ještě nejsou kriminální živly dostatečně teniskově vzdělaný, ale třeba v USA není úplně neobvyklý, že ti cestu zatarasí ne úplně přátelsky vyhlížející potetovanej zločinec a s namířenou střelnou zbraní ti poručí: „Sundej boty!“

Automaticky máš footfetish

Teda alespoň v očích společnosti, pokud tím opravdu netrpíš. Teda netrpíš, ono to vlastně nemusí být úplně utrpení, ale o tom až jindy. Každopádně v tom nejseš sám, jinak by ve Footshopu neměli tisíce pánských a dámských tenisek!

Podobné články

Doporučujeme

Další články