5 designérů, které na letošním Prague Design Week musíte navštívit – G.cz
Vyhledávání

5 designérů, které na letošním Prague Design Week musíte navštívit

Není nic cennějšího a hezčího než ruční práce. Vyrazte ještě dnes do Kafkova domu v Praze na třetí ročník Prague Desing Week 2016, nebudete litovat!

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 7.5.2016, 13:37

Hand Bike

Martin Foret vyrábí držáky na kola ve tvaru srdce. Geniální skandinávský doplněk do vašeho bytu. Sám říká, že je to taková první vlaštovka jeho výroby a rozhodně se máme ještě na co těšit.

Cakeland Cupcakes

Hanka Maryšková prý dělá nejlepší "hrníčkové dortíky" v Praze a je to pravda! Lahodí nejen chuťovým pohárkům, ale i oku. Zprvu se vám ta krása nebude chtít ani jíst, ale jakmile ochutnáte, Hanky stánek jen tak neopustíte!

MOOYYY

"Můj šperk... moje vášeň..." tento slogan naprosto vystihuje krásu produktu. I jednoduché šperky designérky Lucie Koldové jsou bez příkras nadčasové a na první pohled originální.

Niñasilla "Little World"

Malá potěšení vytvořená designérskou dvojící Niñasilla a yana jsou kombinací čisté radosti a intenzivních emocí. Vyzkoušejte jedinečnou paletu čajů, jejichž chutě jsou vybrány, aby vás překvapily v každém doušku. Vyplujte na cestu životů Coco Chanel, Andyho Warhola, Audrey Hepburn a dalších známých osobností.

Stehlík design

Již dlouhodobě se věnuje rodinná firma Stehlík design tématu origami, vycházejícího z japonského umění skládání papíru, které převádí do porcelánových šperků. Nově vyrábí pro pány i porcelánové motýlky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články