5 designérů, které na letošním Prague Design Week musíte navštívit

Není nic cennějšího a hezčího než ruční práce. Vyrazte ještě dnes do Kafkova domu v Praze na třetí ročník Prague Desing Week 2016, nebudete litovat!

Hand Bike

Martin Foret vyrábí držáky na kola ve tvaru srdce. Geniální skandinávský doplněk do vašeho bytu. Sám říká, že je to taková první vlaštovka jeho výroby a rozhodně se máme ještě na co těšit.

Cakeland Cupcakes

Hanka Maryšková prý dělá nejlepší "hrníčkové dortíky" v Praze a je to pravda! Lahodí nejen chuťovým pohárkům, ale i oku. Zprvu se vám ta krása nebude chtít ani jíst, ale jakmile ochutnáte, Hanky stánek jen tak neopustíte!

MOOYYY

"Můj šperk... moje vášeň..." tento slogan naprosto vystihuje krásu produktu. I jednoduché šperky designérky Lucie Koldové jsou bez příkras nadčasové a na první pohled originální.

Niñasilla "Little World"

Malá potěšení vytvořená designérskou dvojící Niñasilla a yana jsou kombinací čisté radosti a intenzivních emocí. Vyzkoušejte jedinečnou paletu čajů, jejichž chutě jsou vybrány, aby vás překvapily v každém doušku. Vyplujte na cestu životů Coco Chanel, Andyho Warhola, Audrey Hepburn a dalších známých osobností.

Stehlík design

Již dlouhodobě se věnuje rodinná firma Stehlík design tématu origami, vycházejícího z japonského umění skládání papíru, které převádí do porcelánových šperků. Nově vyrábí pro pány i porcelánové motýlky.


Komentáře

Doporučeno pro vás