5 cool bazénů na hotelových střechách – G.cz
Vyhledávání

5 cool bazénů na hotelových střechách

Bazény na zemi nebo pod zemí jsou pro některé hotely příliš obyčejné a tak musíte výtahem až do nejvyššího patra. Pokud tedy nemáte závratě...

Tomáš Marný
Tomáš Marný 26.4.2014, 17:00

1. Aguas de Ibiza, Ibiza, Španělsko

aguas-de-ibiza-tripadvisor.com http://tripadvisor.com Co může být lepšího, než mezi jednotlivými parties na Ibize relaxovat u moře? Odpočívat u bazénu na střeše hotelu Aguas de Ibiza, koukat z lehátka na západ slunce a přitom se těšit, že za chvíli se jde zase pařit.  

2. Marina Bay Sands Hotel, Singapur

Marina-Bay-Sands-worldfortravel.com http://worldfortravel.com Marina-Bay-Sands-2-Traveller-9Jul13-PR_b_646x430-cntraveller.com http://cntraveller.com Tři věžáky, které nahoře spojuje cosi ve tvaru lodi, to je hotel a casino Marina Bay Sands v Singapuru. A v tom čemsi nahoře je jeden z nejúchvatnějších bazénů na světě, který se jmenuje Infinity Pool. Jestli tam někdy budete, radši se moc nenaklánějte...  

3. Thompson Hotel, Toronto, Kanada

Thompson-Hotel-Pool-by-ocad123-ellidavis.com http://ellidavis.com Na jedné straně střešního bazénu hotelu Thompson se můžete kochat výhledem na centrum města, na druhou stranu se otočíte, pokud chcete koukat na jezero Ontario. A večer si tu dejte na baru drink!  

4. The London West Hollywood Hotel, Los Angeles

London-Pool-Deck-oldtownfiberglass.com http://oldtownfiberglass.com Tento hotel s lehce matoucím názvem najdete přímo na Sunset Boulevard v Los Angeles. Proč London? Protože uvnitř najdete restauraci proslulého šéfkuchaře Gordona Ramsayho. Nás ale zajímá bazén na střeše, odkud je naprosto impozantní výhled na centrum L.A., a to nejen z bazénu, ale i od baru.  

5. Pacific Regency Hotel, Kuala Lumpur, Malajsije

place-3825892-image-file-6-fiuzu.com http://fiuzu.com Pětihvězdičkový hotel s bazénem ve 34. patře, odkud je přímý výhled na Petronas Towers, jednu z nejvyšších budov na světě. K tomu DJ, bar a pohoda na druhou. Až pojedete do Kuala Lumpur, tak si na tento hotel vzpomeňte!
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články