5 celebrit, které mají svou vlastní kosmetickou značku a málokdo to ví – G.cz
Vyhledávání

5 celebrit, které mají svou vlastní kosmetickou značku a málokdo to ví

Když máte slávu, talent, štěstí, krásnou tvář, prachy a podnikatelského ducha, tak... se máte!

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 15.4.2014, 13:55

1. Drew Barrymore

ossusa5w Je to tak, Drew má svoje vlastní šminky. Značka se jmenuje Flower Beauty, prodává se v sítích Walmart a všechno je samozřejmě organic a eco friendly. Což je super.  

2. Salma Hayek

ij2eta5s Salmička nejprve vyrazila na trh s dekorativní kosmetikou, teď už vyrábí i pečující řady na pleť a vlasy. Tvrdí, že do svých přípravků přidává tajné ingredience. Recept na krásu se prý dědí u nich v rodině z generace na generaci. Dělá to chytře, holka.  

3. Mary Kate a Ashley Olsen

dzq4to97 Kdo by neznal tyhle dvě americké dětské herecké hvězdičky. Holky uměly svou někdejší slávu zužitkovat. Dnes podnikají v několika odvětvích, samozřejmě i v kosmetickém průmyslu. Jejich šminky se také prodávají ve velkých amerických supermarketech za pár kaček, ale co je doma, to se počítá.  

4. Cindy Crawford

wfycqzpt Značku Meaningful Beauty v Americe dobře znají. Cindy má totiž dobře zmáknutou propagaci, reklamní spoty běží v televizi snad každou noc. Crawford brzy oslaví padesáté narozeniny a pokud se natírá pouze svými krémy, pak si je asi objednáme taky.  

5. Victoria Beckham

za5km8ed Bláznivá Viktorka musí mít všechno. Takže i svou kosmetickou značku. Pokud někdy nakupujete v sítích obchodu Kohl's, tak jste tyhle produkty možná zaznamenali. Na internetu najdete spoustu pozitivních recenzí na Victoriiny šminky, takže jestli si je bývalá členka Spice Girls nepíše po nocích sama, pak si může pogratulovat.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články