5 bizarních sexuálních zvyků ze světa, které si klidně můžete osvojit – G.cz
Vyhledávání

5 bizarních sexuálních zvyků ze světa, které si klidně můžete osvojit

Jiný kraj, jiný sexuální mrav. Nebo tak nějak se to říká.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 1.6.2014, 16:03
a214035-4784-profimedia-0014204962-0d0000000-0d1150000-1d0000000-0d4900000-sector_668x376-fit www.profimedia.cz

Penis nacpaný mušličkama

Na ostrově Borneo a taky v Malajsii si muži zapichují do svého přirození jakousi jehlu. Pak tam s ní chvíli kvrdlají, až si postupně vyhloubí díru, do které potom strkají nejrůznější předměty – kamínky, mušličky, korálky...  Počet dírek podle libosti, prostě kdo co snese.

Je libo cigaretka?

To obyvatelé ostrova Truk v Mikronésii se doslova rozpalují zapálenou cigaretou. A lidé z jihoamerického kmene Choroti si zase plivou do obličeje. To Trobrianďané se při milostném dovádění koušou do obličeje.

Pyskovaná

Obyvatelky z ostrova Truk řeší spory tak, že se svléknou, ukážou si přirození a ta, která je má vytahanější, vyhrává. Dívky jsou odmalička vychovávány k tomu, aby se tahaly za malé stydké pysky a pak prostě čím delší, tím prý lepší. Také si je zdobí, propichují, tetují... a tak různě. Největší frajerka z kmene zvoní při každém kroku jako kráva Milka.

Orgasmus z kousnutí

Na ostrově Ponape v Mikronésii mužům pomáhá speciální druh mravenců. Mravence hoši přikládají ke klitorisu své partnerky a ty díky svým velkým kusadlům přivedou partnerku okamžitě k orgasmu. Ve stejném kmeni se praktikuje ještě jedna milostná bizarnost. Do vaginy se pouští malá rybka, kterou se muži následně snaží jazykem dostat ven. To musí být strašně veselá kratochvíle.

Čau hele, podrž mi ho

V některých australských kmenech se drží poměrně roztomilý zvyk, který by našince mohl lehce vyvést z rovnováhy. Na znamení míru si místo rukou podávají místní chlapci penisy. To je mocinky miloučké.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články