fb pixel 4 věci, které nejdou udělat z palet. Tedy zatím – G.cz
Vyhledávání

4 věci, které nejdou udělat z palet. Tedy zatím

Neradi bychom malovali čerta na zeď z palet, ale vypadá to, že akcie velkých nábytkářských firem se choulí hrůzou někde v podzemí prosperity. Hipsterská lobby to dokázala – do prodejen nábytku se chodí nakupovat jen v cizích městech a s nalepeným falešným knírem. Nakupování nábytku je totiž neekologické a navíc projev toho, že jste ovce, co nedokáže vystoupit ze stínu konfekčního zboží.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 26.11.2018, 16:39

Pokud nejste ovce, ale trochu šikovnější hipster (to se pozná tak, že si dokážete zaplést francouzský cop), máte kostkovanou košili, plnovous, vrtačku a nemáte čerstvě udělané nehty, měl byste si nábytek prostě vyrobit. Internet je plný návodů, jak si z palet vytvořit postel, stůl, židle nebo třeba botník. Stále jsou ovšem věci, které z palet nevytvoří ani ten největší Přemek Lumber Podlaha. Ale jistě na tom maká.

1. Plnovous

Je velice mrzuté, pokud máte na tváři méně vousů než vaše žena. Po letech útlaku a vykořisťování, kdy se muži prezentovali jen dokonale hladkou tváří, němečtí herci pak plesnivým knírem, konečně mužské tváře může svobodně zdobit mužný plnovous. Na počest prvního hipstera Rumcajze, který se nebál a ukázal modernímu muži cestu, si celé tisíce mužů nechávají jeho podobiznu vytetovat. Jen je potřeba zdůraznit, že velký hipsterský vzor Rumcajs bydlel s Mankou, ne s mamkou. Tam by to ještě chtělo zapracovat na osvětě.

2. Kolo

Neexistuje nic více cool než dřevěný kůl místo sedačky kola. Ačkoliv celý tým vědců v brýlích s falešnými skly u kávy v hrnečku po babičce přemýšlí, jak to udělat, aby z palety vznikla napodobenina kola Sobi 20, která by ovšem vážila maximálně kilo a půl a měla v sobě motor, zatím nepřekonal problém s hranatými koly. Bude to stát ještě mnoho hodin nad cappuccinem ozdobeným lotosovými květy, než ten technický problém rozlouskne.

3. Žena

Pěkní upravení muži obvykle nemívají problém sehnat si partnerku. Těžko se jim však vztah udržuje, když se ukáže, že je kluk pořád v koupelně, nosí její legíny, půlka rozpočtu padne na barber shop a navíc pomlouvá její nehtařku.

4. Zavařovací sklenice

Zavařovací sklenice je základ hipsterské kuchyně. Začalo to tím, že se do nich dávalo pití, teď už není problém v nich dostat třeba i špagety. Pokud chcete jíst na úrovni, potřebujete hodně zavařovacích sklenic. Bohužel prototyp vyrobený z palet ukázal, že tříska není miminko od stromu, a když ji sníte, nevytvoříte druhý den v záchodě originální aranžmá s bonsají.

A tady galerie důkazů, že hipsteři a normální lidé vidí jídlo a pití úplně rozdílně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články