fb pixel 4 tipy, jak se na Valentýna sladit teniskama! – G.cz
Vyhledávání

4 tipy, jak se na Valentýna sladit teniskama!

Zdroj: Footshop.cz

Ačkoliv jsme multikulturní a otevření všem možným úchylkám, tak tenhle článek bude v tom směru trochu úzkoprsej. Je totiž o tom, jaký vybrat tenisky, abyste ty i tvoje polovička měli ty stejný.

FootShop.cz
FootShop.cz 8.2.2017, 08:00

Pokud ale tvůj partner není tak úplně lidskýho druhu (na nic se neptáme), je to zapeklitý, protože na mezidruhový svazky zatím výrobci tenisky nestihli zareagovat. Jestli jste ale oba (klidně i víc) lidi, pak se s náma mrkni, jaký tenisky můžete mít společný!

Superstáry


Model adidas Superstar má klíčovou výhodu v podobě gumový špičky, se kterou odeženeš od své polovičky všechny nápadníky a ani si přitom nezlomíš palec. Ono totiž mít na Valentýna krom srdce zlomenej i palec, to je panečku pořádná smůla.

Vansky


V jednoduchosti je síla! Ať už chceš se svou partnerkou objíždět rockový koncerty, nebo venčit vašeho společnýho bišonka při procházce parčíkem, jsou k tomu Vansky jako stvořený. Poslouží samozřejmě i k mnoha jiným účelům, takže místo bišonka si klidně můžete pořídit třeba vlčáka.

Air Forcy


Sněhobílou siluetu tenisek Nike Air Force 1 nelze přehlédnout! Sice to není úplně etalon originality, protože na ulici nebo v obchodním centru jich za minutu napočítáš pět, ale právě jejich masový rozšíření podtrhává jejich kvality! Pokud chceš své lásce dopřát něco, co vydrží dýl než průměrnej bišonek, seš tady správně!

Asics


Tenisky od značky Asics sice na ulici jen tak nepotkáš, to je ale právě dobrý k tomu, že když se tvoje polovička rozhodne po vzoru pštrosa z trucu zarazit hlavu do země, tak ji snadno identifikuješ. Je pravda, že hra na pštrosa sice není jednou z nejčastějších partnerských krizí, ale nikdy nevíš, že jo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články