4 herci z pradávných seriálů a filmů, kteří jsou dnes kupodivu stále ještě naživu a jeden, co už není

Obrázek uživatele Dominik Landsman
08.8.2018, 14:08

Určitě si na ně všichni pamatujete. V dobách televizního temna jsme hltali jejich příběhy, protože prostě nic jiného nedávali.

Dnes si říkáte, že to už je děsně dávno a herci už v té době nebyli nejmladší, takže logicky dnes už musí být mrtví. Ale ono ne. Oni stále ještě žijí. O kterých z nich je řeč?

1. Angela Lansbury

Jessica Flatcherová nebyla ideálním hostem na mejdan, jelikož tam kde se objevila, umírali lidé. Vlastně kamkoliv přišla, někdo umřel. Bylo nad slunce jasné, že ty lidi zabíjí sama Jessica, protože těch náhod bylo až moc.

Nicméně už tehdy v seriálu vypadala, že na jaře už nezaseje a ejhle. Je rok 2018 a Angela Lansbury stále žije. Je to zázrak. Je jí 92 let.

2. Carl Reiner

Ano, je to ten starý zloděj Saulo Bloom z Dannyho parťáků. Už tehdy v roce 2001 vypadal, že to má za pár, nicméně on překvapil a je naživu dodnes ve věku 96 let.

3. Yann Le Gac

To jméno vám stoprocentně nic neřekne, ale hrál otce Furu v době, kdy se na Pevnost Boyard dalo ještě dívat. Tedy v té době toho nic moc jiného nedávali, takže nám nic jiného nezbylo.

Nicméně i když v pořadu vypadal, že se nedožije konce natáčecího dne a nebo rovnou, že už je prostě mrtvý, skutečnost je jiná. Byl velmi dobře namaskovaný a ve skutečnosti to byl v té době muž ve středních letech. Dnes je mu 66 let.

4. George Gaynes

Eric Lassard z policejní akademie už nežije. O kousek tento článek nestihl, neboť zemřel před dvěma lety. Vzhledem k tomu, že už ve filmech, které vznikly v osmdesátých letech, vypadal, že pamatuje Pompeje, je to husarský kousek a do tohoto článku rozhodně patří. V době smrti mu bylo 98 let.

5. Dick Van Dyke

Ano, je to on. Doktor Mark Sloan ze seriálu Diagnóza vražda, který ač starý šedivý doktor, pomáhal svému synovi řešit kriminální zločiny. Herec je stále naživu. Je mu 92 let.

A zde máte vlastenecká moudra od kdysi úspěšného zpěváka Aleše Brichty.


Komentáře

Doporučeno pro vás