fb pixel 4 důvody, proč si vyběhnout zacvičit ven – G.cz
Vyhledávání

4 důvody, proč si vyběhnout zacvičit ven

V Česku vzniká rozsáhlá mapa nejlepších tréninkových míst.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 18.9.2016, 12:44

Proč byste se kvůli tréninku zavírali do vydýchaného fitka, když můžete cvičit venku? Ulice, parky, lesy, hory...

1. Je to zdarma

Běhat a jinak „týrat tělo“ se dá všude a zadarmo. Příroda i město jsou plné skvělých překážek, které můžete využít k tréninku. V Česku teď vzniká rozsáhlá mapa těch nejlepších workoutových míst.

2. Místa pro cvičení snadno najdete

V rámci projektu The Gym Is Everywhere, jehož organizátorem je značka Reebok, se v Praze objevilo čtyřicet tréninkových spotů, které poznáte podle loga Reebok Delta či hashtagu #GymIsEverywhere. Loga hledejte na zemi, kam byla vymyta do špinavého chodníku. Docela originální nápad...

Nejvíce spotů najdete v pražských Riegrových sadech, kde vznikl Rieger Challenge park. Dvacítka spotů tu tvoří okruh, který v kombinaci s během představuje slušnou tréninkovou výzvu. Dalších dvacet spotů je rozeseto po metropoli, nacházejí se na cyklostezce u Vltavy, v Krči, v Holešovicích či na Letné.

Kompletní mapa spotů je TADY. Původně na ní byly jen pražské spoty, ale teď už v mapě najdete tréninková místa a jejich fotky z Neratovic, Mělníka nebo třeba Nového Vestce. Prostřednictvím formuláře na webu je tam přidali sami účastníci jako své oblíbené workoutové lokality.

3. Je to interaktivně hravé

Do mapy můžete přidávat svá oblíbená místa i vy a podílet se tak na unikátní databázi nejlepších tréninkových míst v Česku. Autoři tří nejoriginálnějších lokalit budou oceněni outfitem Reebok.

4. Můžete vyhrát

Nové vybavení mohou získat i ti, kdo se vydají na původní Reebok Delta spoty. Přidáním fotky nebo videa na Instagram s hashtagy #GymIsEverywhere a #Reebok_CZ se zapojíte do soutěže, v níž budou outfitem dle vlastního výběru oceněni autoři tří nejzajímavějších postů.

Anketa

Jak často cvičíte?

Anketa se načítá...

Podobné články

Doporučujeme

Další články