fb pixel 4 důvody, proč by homosexuálové neměli mít právo adoptovat dítě – G.cz
Vyhledávání

4 důvody, proč by homosexuálové neměli mít právo adoptovat dítě

A je to tady. Podáte jim prst a oni si vezmou celou ruku. Homosexuálové chtějí adoptovat děti.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 31.7.2016, 17:29

Nedávné rozhodnutí ústavního soudu o tom, že i „sezdaní“ homosexuálové mohou adoptovat dítě, otevřelo jistě Pandořinu skříňku.

Do onoho rozhodnutí totiž mohl dítě adoptovat pouze nesezdaný homosexuál. Nyní má každá homokláda a vyližpekáč právo na regulérní rodinu.

Ve spolupráci s investigativci z Parlamentích listů, Aeronetu, Konspirátor.cz a vybranými fundovanými diskutéry z Novinek jsme oslovili několik předních odborníků na problematiku homosexuality a to jak ze stran církve, tak například i vlasteneckých prorusky orientovaných kapacit, abychom zapátrali v análech vědeckých prací a záznamů, ze kterých jsme vyvodili zcela logická a nikým necenzurovaná fakta, proč by homosexuálové neměli mít právo adoptovat dítě.

1. Jsou to pedofilové

Už paní Inženýrka Pavlína Nytrová toto téma minulý týden nakousla v Poslanecké sněmovně. Všichni homosexuálové jsou zároveň pedofilové. Oni za to nemůžou. Je to nemoc, která se dá léčit. Pokud jste homosexuál a máte snahu se změnit, existují programy, které vám z těla toho teplého démona vyženou.

Jak se můžete dočíst v odborných diskusích na internetu (například v diskusích na Parlamentních listech či na Novinky.cz), homosexualita je deviace a jako taková destabilizuje společnost. Boří obraz spokojené rodiny.

Homosexuálové chtějí adoptovat děti, aby je mohli doma pod rouškou tmy a za zavřenými dveřmi prznit.

2. Vytvoří z dítěte homosexuála

Homosexualitě se dá naučit. Pokud vás budou vychovávat dvě bukvice, stanete se rovněž buznou. Je to prostě tak.

Podle výzkumů je až 80 procent lidské povahy naučené. Dítě do dvanácti let věku veškeré své získané dovednosti a znalosti získává výhradně od svých rodičů. Když jsou tedy dva rodiče homosexuálové, z jejich dítěte bude rovněž homosexuál. Prostě ho to naučí.

Jaký příklad si do života vezme asi takové malé dítě, které načape své dva tatínky, jak si to rozdávají v dětském pokojíčku na leporelu s krtečkem? Tam dítě zjistí, že mít sex s osobou stejného pohlaví je zcela v pořádku.

Někteří vědci burcují heterosexuální rodiče, aby měli před svými dětmi tolik heterosexuálního sexu, kolik je to jen v jejich silách. Jen tak totiž zabráníme v postupné homosexualizaci společnosti. Musíme děti naučit, že šukat můžou pouze muži s ženami.

3. Dítě bude terčem šikany

Výzkumy ukazují, že až devadesát procent obětí šikany jsou děti, jejichž rodiče jsou stejného pohlaví. Pokud má nebožák doma dva tatínky, tak do kolektivu nikdy nezapadne. Dvě třetiny dětí homosexuálů bohužel v pubertě páchá sebevraždy. Zbylá jedna třetina dětí se sama homosexuály stává.

4. Lidé to nevidí rádi

Existuje celá řada správných a řádných občanů, kteří ctí nějaké tradice a institut klasické rodiny je pro ně svatý. Ačkoliv neměli třeba v životě tolik štěstí, aby se naučili gramatiku, vypínat Caps Lock nebo přemýšlet, pořád je to početná skupina spoluobčanů, kteří homosexualitu nevidí rádi. Teď navíc, když se homosexuálové mohou vzít a adoptovat dítě, cítí se zahořkle a bezradně. Stát by měl v první řadě držet ochrannou ruku nad těmito nebožáky a dbát na to, aby se cítili dobře. O ty nejslabší se přeci musí stát postarat.

Raději než zklamat šedesát procent populace, nechat ty čtyři procenta strkat si penisy do zadků někde v ústraní a hlavně, proboha, jim nesvěřovat žádné dítě.

A TADY máte 6 dětských hrdinů, kteří se otevřeně přiznali k homosexualitě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články