3 důvody, proč by Evropanky měly vítat imigranty – G.cz
Vyhledávání

3 důvody, proč by Evropanky měly vítat imigranty

Miliony muslimských mužů přinesou západním ženám a dívkám mnoho dobrého.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 29.3.2016, 10:50

Vyděsilo vás hromadné obtěžování Evropanek muslimskými běženci, ke kterému došlo na Silvestra v řadě německých a švédských měst? Bojíte se dramatického nárůstu počtu znásilnění ve skandinávských zemích?

Uklidněte se, je to celé omyl! Lavina mužů z jiných kultur je ve skutečnosti to nejlepší, co může západní ženy v životě vůbec potkat. Posuďte sami:

1. Více možností k randění

Demografické složení našich ‚hostů‘ je genderově nevyvážené. Až 62% z více než 1,2 milionu migrantů, kteří loni přišli do Evropy, jsou testosterem nabušení mladí a silní muži s vysokou sebedůvěrou. Proč by je evropské ženy měly vítat?

Protože méně než čtvrtinu imigrantů (22 %) tvoří děti a jen 16 % jsou ženy. A to znamená, že přicházející muži jsou většinou nezadaní. Evropanky tedy loni získaly skoro 800 000 nových potenciálních sexuálních partnerů. Možnost volby je vždycky fajn. A pokud do Evropy dorazí další statisíce afrických a asijských ‚hřebečků‘, možnosti volby se pro naše ženy ještě zvýší.

2. Oslabení patriarchátu

Imigranti z islámských zemí se velmi dobře hodí právě do naší liberální, demokratické a otevřené společnosti. Jejich muslimská sexuální svobodomyslnost bude příspěvkem k ještě většímu osvobození západních žen. Nevěříte?

Jak jistě víte, západní patriarchát je represivní systém mužské nadvlády, který celá staletí potlačoval práva žen svobodně projevit svou sexualitu. Imigranti přitom nemají žádný problém se skupinovým sexem na veřejnosti, a to ani s více ženami najednou – viz jejich erotické dovádění na Silvestra v Kolíně nad Rýnem. Prokázali tedy, že ženskou sexualitu v žádném případě nepotlačují.

A čím víc sexuálně otevřených imigrantů v ulicích evropských měst, tím slabší budou evropské patriarchální předsudky, že žena nemá právo na sexuální uspokojení. Díky imigrantům budou evropské ženy konečně svobodné i v posteli.

3. Více respektu k ženám

Nejnebezpečnější částí světa pro ženy je paradoxně Západ, tedy Evropa a USA. Tak třeba v Česku vládne vysloveně „znásilňovací kultura“. Každoročně je u nás znásilněno přes devět tisíc žen.

Ve srovnání s jen asi šesti tisíci znásilněnými syrskými ženami za dva roky války jsou tedy naše ulice pro ženy děsivým místem k životu. Ale to se teď změní. Muži přicházející do Evropy ze Sýrie a dalších zemí totiž jistě projeví své náboženství, kulturu a zvyky a dopřejí našim ženám více respektu a úcty, než jim dáváme my Češi. Už to ostatně prokázali.

Feministky, vítejte uprchlíky!

V Sýrii během války dochází k děsivým věcem. Jedna syrská žena z města Homs třeba nedávno popsala, jak do jejich domu vtrhla skupina syrských vojáků. Svázali jejího otce a bratra, a pak ji spolu s její sestrou znásilnili přímo před očima obou příbuzných. Žena posléze s pláčem popisovala, jak jí vojáci roztáhli nohy a pálili jí vagínu cigaretami.

Měli bychom mít proto pochopení pro imigranty, kteří do Evropy utíkají právě před podobnými zvěrstvy. „Náboženství míru“, které tito lidé vyznávají, jak známo podporuje ženská práva.

Pokud navštívíte islámské země Blízkého východu, zažijete tam liberální feministickou utopii, o které v západních zemích můžete jen snít. A k poznání výhod této exotické kultury už brzy nebudete potřeboval pas ani letenky. Do Evropy za námi totiž přichází sama…

Anketa

Jaké další pozitivní přínosy masové imigrace do Evropy oceňujete?

Anketa se načítá...

A tady se ještě podívejte na 5 věcí, které nastanou, až Českou republiku ovládnou imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články