fb pixel 26 záznamů z deníčku diskutéra na Novinkách – G.cz
Vyhledávání

26 záznamů z deníčku diskutéra na Novinkách

Po internetu se pohybuje řada prapodivných osob. Ačkoliv by jeden řekl, že takový člověk snad nemůže existovat, opak je očividně pravdou. Tyto osoby nalézáme převážně v různých diskuzích, jak neochvějně vykřikují do světa své bludy a navzájem se plácají po zádech.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.7.2018, 10:00

Největší koncentrace zvláštních lidí je bezesporu v diskuzích na serveru Novinky.cz. Zde si tito lidé vybudovali základní tábor, zde mají hnízdo a zde se taktéž rekrutují další zanícení diskutéři sice s chatrným pravopisem, zato s nezměrným zápalem, snahou a zatrpklostí.

Nyní se hezky usaďte, udělejte si pohodlí, nalejte si dobrý čaj a pojďte se podívat do zápisků z deníčku jednoho aktivního diskutéra na serveru Novinky.cz

7:00 – Vstávám a nadšeně běžím k počítači. Musím obhlídnout nová témata a hlavně dohnat minusové resty za noc, kdy jsem spal.

7:30 – Zatím toho moc nového není. Redaktoři se flákají a žádné nové zprávy nepřinesli. Vysolil jsem několik stovek minusů napříč všemi diskuzemi, a to hlavně těm zabedněnejm pravdoláskařům. Byl tam dokonce jeden ksindl, co psal, že uprchlíci za to nemůžou, že utekli ze své země. Že neměli jinou možnost. To jsem ho hned zminusoval. Ten se z toho jen tak nevzpamatuje.

8:15 – No vida, že to jde. Nové zprávy přibývají. A hned jsem se blejsknul. V diskuzi ve zprávě, že zemřela největší kráva na světě, jsem napsal, že jsem si myslel, že Němcová konečně natáhla brka. Takhle vtipnej po ránu jsem už dlouho nebyl. Jsem to ale čtverák.

8:30 – Za svůj vtipný příspěvek ohledně Němcové mám sedm minusů. No kde to jsme? Dokonce mně tam nějaký floutek napsal, že jsem trapnej. To jsem mu tam hned nasolil to mínus, ať se udáví.

8:35 Pan Josef Kotrle z Přerova reagoval na můj příspěvek o Němcové smajlíkem. Ten Josef Kotrle je prima chlap.

9:00 – Rozzuřený muž zaútočil na exekutora. Tak to je zase něco. Do diskuze jsem napsal, že dobře mu tak, exekutorovi, a že doufám, že to nepřežil. Chamtivost exekutorů nezná mezí. Ještě jsem připsal, že tohle by se za komunistů stát nemohlo, protože to si byli všichni rovni a všichni byli šťastni.

To jsem zase jednou pořádně nastavil všem těm šmejdům zrcadlo. Jdu si otevřít první pivko.

9:15 – Zas nějakej chytrák reagoval na mé nastavené zrcadlo v diskuzi o exekutorovi, že prej ve slově „mezi“ se píše měkké i, nikoliv ypsilon. Tak to mě fakt nasral. Copak neví, že o to tady vůbec nejde? Tady jde o ten systém a s tímhle přístupem se nikam nedostaneme. Aspoň, že pan Josef Kotrle z Přerova opět reagoval na můj příspěvek smajlíkem a ještě napsal „Palec nahoru“. Ten Josef Kotrle je fakt formát.

9:45 – Zabrousil jsem taktéž do sekce „Koktejl“ a do diskuze pod článkem „Tuleň umí žonglovat s tenisáky“ jsem napsal, že to nic není, že to Kalousek umí zase žonglovat s veřejnými financemi. Dneska mi to fakt jde.

10:00 – U svého příspěvku, kdy trefně tvrdím, že Kalousek umí žonglovat s veřejnými financemi, mám deset minusů. To tady nejsou dneska žádný normální lidi? To jsou všechno zaplacení pravičáci. Tak a je to.

10:05 – Tak a teď mi paní Vlasta Volná ze Vsetína napsala, ať jdu s tou politikou do prdele, že tady je řeč o tuleňovi. Co si to ta Vlasta dovoluje? Nejen že dostala hned mínus, ale ještě jsem si otevřel dalšího lahváče.

Odepsal jsem paní Vlastě, že je ovčan a tím s ní končím.

11:00 – Rusko provedlo zkoušku jaderných raket. No konečně. Do diskuze jsem napsal, že to je v pořádku a že je potřeba ukázat USA, že se jich nebojíme. Ačkoliv mě několik nastrčených USA agentů nazvalo soudruhem, pan Josef Kotrle z Přerova mi napsal opět „palec nahoru“. Pan Josef mě chápe.

12:00 – No nic. Jdu se najíst. Gothaj s cibulí a další pivko na mě už čekají.

13:30 – Po obědě jsem si na chvíli zdřímnul, takže teď mám co dohánět. Teď tam zase visí zpráva, že IS popravil deset zajatců. Hned jsem napsal: „A to si někteří z vás chcete tenhle lidský odpad nastěhovat domů“. Tak a teď jsem všem pravdoláskařům sebral vítr z plachet, jelikož tohle je argument jak hrom.

13:35 – A hned mám první reakci: „Nebuďte tak zapšklý a najděte si práci. Celý den vysedávat na Novinkách a plivat kolem sebe, tím světu moc nepřispějete“. No ty vole. Co si to dovoluje? To jsem si musel dát hned dva lahváče najednou. Jak najít práci? Myslí si, že je to lehký si najít práci? Je mi padesát, jsem vystudovaný politruk bez maturity a dneska všude chtějí maturitu a angličtinu. To mám jít jako ve svém věku na rekvalifikaci?

13:40 – Pořád jsem nasranej. To si jako myslí, že se nesnažím najít práci? Celý den jsem u počítače. To ale neví, jak to dneska je. Dneska, jak nemáš protekci, tak tě nikam nevezmou. Stát se o tebe nepostará a jeden, aby se přetrhl na diskuzích, aby něco změnil.

14:00 – Můj příspěvek o IS a nastěhování si jich domů má už šest plusů. Je vidět, že konečně se zde sešla dobrá parta. Sice mi pár ubožáků psalo, že jsem úplně mimo mísu, ale plusy mluví za vše. Já je mám a oni ne. Navíc pan Josef Kotrle z Přerova mi napsal, že se mnou souhlasí. Kurnik, to je ale hlava ten Josef. Musím si ho na facebooku najít a přidat do přátel. Mám stejné názory jako on.

14:30 – Přidal jsem si Josefa Kotrle z Přerova do přátel na facebooku. Až mou žádost přijme, budu mít na facebooku po dvou letech konečně prvního přítele.

Nestydím se za to, že na facebooku nemám doposud žádné přátele. Život arbitra morálky, vkusu a strážce veřejného života v naší republice na Novinky.cz není pro každého. Já to pro přátele nedělám. Já dělám svět lepší pro naše děti. Až tedy někdy budu mít děti, tak díky mě budou mít lepší svět.

15:00 – Napadlo mě, že bych mohl jít taky na chvilku ven anebo si alespoň odskočit na záchod, protože vyjma oběda jsem od sedmi na Novinkách, ale na to není čas. Je zde totiž diskuze, která mě potřebuje. „Stát si nechal vypracovat studii na výstavbu dálnic za 50 milionů“. Tak to je moc.

15:10 – Státu jsem to solidně vytmavil. Napsal jsem: „Takže z našich daní stát zaplatil přeplaceným znalcům za to, že řekli, že dálnice povede tudy a tudy. To bych jim řekl taky. A za pár stovek“. Tak a teď jenom čekat.

15:20 – Už mám dvacet plusů, dneska jsem king.

16:00 – Už jsem chtěl jít ven, ale uviděl jsem zlatý grál všech diskuzí: „Vláda bude projednávat zvýšení platů poslanců“. Vrhám se na to.

16:15 – Napsal jsem, že bych jim nedal ani korunu, všechny pověsil, vyházel a nahradil poctivými lidmi z lidu.

17:00 – Konečně je to tady. Nejen že mám v diskuzi o zvyšování platů poslancům třicet plusů a pan Josef Kotrle z Přerova mi poslal smajlíka, ale můj názor sdílí drtivá většina diskutujících. Konečně jsem mezi svými.

21:00 – Čtyři hodiny čtení diskuze a rozdávání plusů těm, kteří zvyšování platů poslancům neschvalují. Byly to krásné čtyři hodiny, ale musím jít zase o dům dál. Po této diskuzi se mi bude stýskat.

22:00 – V Brně parta mladíků vykradla benzinku. Byli mezi nimi i mladiství. Napsal jsem, že to byli cikáni. Pak jsem napsal, že cikáni jsou chátra a měli by se střílet. Pak mě na týden zablokovali. Tak to je bordel. Kde je svoboda slova? Cenzor pojebanej. Naštěstí mám dalších osm profilů.

23:00 – No nic. Už toho tu moc nového není. Je čas jít spát. Dneska byl dobrý den. Odvedl jsem kus práce. Zítra si dám budíka už na šestou. Musím vysledovat toho ksindla, co mi napsal, ať si najdu práci. Co si jako myslí? Já dřu denně na Novinkách, stát mi nic nedá a ještě si budu hledat práci? Kde to žije? Já si ho najdu a všude ho vyminusuju. Všude. Ten bude čumět.

A ZDE se můžete podívat na deníček esoteričky. Nebo případně na to, jak si co nejvíc užít psaní příspěvků na Facebook.

Podobné články

Doporučujeme

Další články