fb pixel 23 šokujících snímku toho, jak se (nejen) Evropané chovají jako nechutná prasata – G.cz
Vyhledávání

23 šokujících snímku toho, jak se (nejen) Evropané chovají jako nechutná prasata

Palermo se taktéž potýká s problémy s popelářskými odbory, ale nezasvěcený turista nepozná vůbec nic.
Zdroj: www.demotix.com

Bordel, svinstvo, smrad a špína jsou fajn, jen pokud odpovídají tradičním „západním hodnotám“.

Přemysl Černík
Přemysl Černík 22.9.2015, 10:32

V poslední době se v rámci anti-uprchlické hysterie objevují na sociálních sítích i v médiích fotky vlaků, autobusů, náměstí či parků zaplavených odpadky – obaly od jídla počínaje a dětskými plenami konče. Výpověď oněch ilustračních snímků je zcela zřejmá: Syřani (a ano, jsou to uprchlíci, kteří míří do Evropy přes Turecko, Řecko a Balkán, tzn. z většiny právě Syřani) jsou cizácká prasata, kterým chybějí elementární hygienické návyky. A to přece v našich překrásných luzích a hájích nechceme.

Skutečnost, že ti lidé cestují přes 3000 kilometrů v otřesných podmínkách se vším svým majetkem na zádech, přespávají ve stanech v improvizovaných táborech s minimálním zajištěním základních potřeb a často (tedy pokud to nejsou mladí muži plní sil a odhodlání vyplenit německé sociální dávky) se musejí starat o rodinu, není ospravedlnitelným důvodem, aby se chovali jako dobytek.

Uklidit takový jeden vagón od pohozených věcí, které uprchlík již nepotřebuje a nepobere, může trvat i několik desítek minut a sanitární služby nemusí vůbec zajímat, že tihle pasažéři nejedou zrovna z víkendového výletu v Prateru, nýbrž ze země, kde jim šlo mnohdy o holý život. Pravidla přeci musí dodržovat každý.

Ano, to platí i pro Evropany. Jak říká kolega Ivan Brezina: „Fotky nelžou.“ A proto bude lepší nechat mluvit obrazy.

Damašek

Neapol

Palermo

Řím

Madrid

Paříž

Atény

Londýn

New York

České lesy

Festivaly

Pozn.: Tento článek je trapně vytržený z kontextu a uboze manipulující úplně stejně jako všechny galerie a videa z míst zasviněných od uprchlíků.

Anketa

Přiznejte se – děláte bordel?

Anketa se načítá...

A na závěr ještě zůstaneme u tématu:

1) Velkými generátory borelu jsou kuřačky a kuřáci. Přitom mají k dispozici minimálně hned 25 míst, kam típat své vajgly, aby nedělaly bordel.

2) Bordel neděláme jenom ve veřejných prostranstvích a prostorách, ale i u sebe doma. Co je horší? Posuďte sami podle těchto 20 deprimujících ukázek home office v praxi.

3) Stejně většinu bordelu dělají chlapi, přijímejme tedy pouze imigrantky, uprchlice a běženkyně.

Mimochodem, znáte projekt Ukliďme Česko?

Podobné články

Doporučujeme

Další články