22 fotek rodičů a dětí, kteří jako by si z oka vypadli: geny jsou všemocné! – G.cz
Vyhledávání

22 fotek rodičů a dětí, kteří jako by si z oka vypadli: geny jsou všemocné!

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Jste si se svými dětmi nebo rodiči podobní jako vejce vejci? Někdy svou rodinu nemůžete zkrátka zapřít, ani kdybyste chtěli. Bohudík, bohužel – jak kdy.

Barbora Vrablíková
Barbora Vrablíková 6.5.2016, 12:19

Před geny se neschováte! Nikoli nehmotná svobodná vůle, nýbrž tahle hmotná kyselina (DNA) už v okamžik vašeho zrodu naplánuje jak váš vzhled, tak vaše základní mentální vlastnosti. Zbytek pak obstarají vaši rodiče, kteří si vás utváří k obrazu svému. To samé aplikujete vy na své děti. Takže se nakonec všichni sami sobě podobáte víc, než byste možná chtěli. A tak to jde pořád dál a dál...

Následující fotografie zobrazují rodiče či prarodiče a jejich potomky či prapotomky ve stejném věku a mnohdy i ve stejných pozicích a stejném prostředí. Jsou tak výbornými příklady síly genetické výbavy i podobné výchovy. Snažte se jak chcete, ale svou rodinu od sebe neodpářete – i když jste si možná na pohled podobní o dost méně než následující lidé.

1. Otec a syn

2. Otec a dcera

3. Babička a vnučka

4. Sourozenci vlevo jsou matkou a strýcem sourozenců vlevo

5. Tři generace žen jedné rodiny

6. Otec a dcera

7. Dcera a matka

8. Otec a dcera

9. Otec a syn

10. Matka s dcerou, každá se svým miminkem

Anketa

Nehledě k tomu, jak to doopravdy máte, chcete si být podobní se svými rodiči?

Anketa se načítá...
Kategorie: 

Být podobný svému biologickému rodiči není ale nakonec taková tragédie, jako když se někdo podobá třeba čínským nudlím, plastovým dřevákům nebo sedačkám v autobusu. Nevěříte, že by někdo takový mohl vůbec existovat? Tak se běžte kouknout na těchto 22 neuvětřitelně vtipných podob.

Podobné články

Doporučujeme

Další články