fb pixel 19 důvodů, proč je dobré cestovat s gayem… a to i když jste heterák – G.cz
Vyhledávání

19 důvodů, proč je dobré cestovat s gayem… a to i když jste heterák

Je totiž rozdíl mezi výpravou dvou 4% mužů nebo společnou cestou jednoho 4% a jednoho 96%. Třeba už čistě matematicky: 4 + 96 = 100, a to je víc než 8.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 1.1.2018, 11:48

1. Samostatnost

Jedete někam s přítelkyní, manželkou nebo milenkou? Musíte se o ni pořád starat, opečovávat ji a zajišťovat jí servis. Gay je ale muž, takže si všechno řeší sám.

2. Výhody při seznamování se ženami

Když někam jedete s 96% kamarádem, často tam balíte stejné ženy a navzájem si křeníte. Jeden z vás je většinou úspěšnější, z čehož vzniká pnutí. Když jedete někam se ženou, nemůžete balit jinou ženu – hned by byl oheň na střeše. S gayem nejen že ani jeden z těchto problémů nehrozí, ale při balení žen jste ještě úspěšnější. Na vyhlédnutý sexuální objekt „nastoupíte“ dva, což ženy milují (dává jim to pocit, že je o ně ještě větší zájem). Gay pak vycouvá a vy máte hřejivý pocit vítězného samce.

3. Vybavenost

96% muže nenapadne brát si nůžky na nehty, krém na obličej, vatu ani další ženské serepetičky. Když ale na cestě zjistíte, že něco z toho potřebujete, gay to má s sebou a půjčí vám to. K tomu se váže následující historka.

Ležíte v noci ve stanu uprostřed cejlonské džungle a náhle v polospánku ucítíte, že na vás něco padá. Bliknete baterkou a s hrůzou zjistíte, že jste se ocitli v katastrofickém sci-fi filmu Vetřelec. Větrací otvor stanu přímo nad vaší hlavou se černá vlnícím se kobercem pijavic, které dostaly chuť na vaši krev. Zatímco jste spali, ty nestvůry pomalu šplhaly po vnějším plášti stanu a trpělivě hledaly, jak se na vás dostat. A už na vás prší déšť pěticentimetrových pekelných červů, kteří se okamžitě přisávají na váš obličej a krk. To už zachvátí panika i vaše spolunocležníky.

S hysterickým křikem se ze sebe snažíte odtrhnout přisáté pijavice, po vašich tvářích stékají stružky krve a džunglí se nesou české výrazy: „Kurva! Do hajzlu!“ Svíjející se krvežízniví červi se vašich těl nechtějí pustit, až si někdo v zoufalství vzpomene, že je prý stačí postříkat vodou po holení. A jediná kolínská, kterou váš 4% spolucestovatel vyloví z batohu, se jmenuje Adidas Adventure. Adventure znamená anglicky dobrodružství. Takže vlastně máte to, kvůli čemu jste na Srí Lanku jeli...

4. Pochopení

Jedete na dovolenou se ženou a sbalili jste jinou ženu? Té své nemůžete říct: „Teď prosím na hodinku odejdi, budu tu souložit se servírkou.“ Gayovi to říct můžete – má pochopení.

5. Vodění za ruce

V Egyptě, Pákistánu, Indii a dalších exotických zemích se na ulici muži běžně vodí za ruce. Neznamená to, že by byli 4% – prostě si tak jen navzájem vyjadřují přátelství. Pokud tam pojedete s kamarádem gayem, můžete si vyzkoušet, jaké to je. Nikdo se na vás nebude dívat blbě.

6. Absence boje o moc

Na rozdíl od 96% mužů nejsou gayové tak dominantní a soupeřiví. Se 4% kamarádem se tedy nebudete pořád hádat, kam se půjde a kam ne.

7. Uměřené spotřební chování

Ve srovnání se ženou gay pořád nenakupuje suvenýry, hadry, dárky a další pitomosti.

8. Pečovatelství

Ve srovnání s mužem má gay pečovatelské povědomí. Na cestách je příjemné, když na vás někdo trochu myslí a stará se.

9. Explorativní vlohy

V gayovi je mužská touha objevovat a poznávat. Na cestě tedy pořád jen nepolehává na pláži, ale vyráží s vámi na památky, do města, na procházky… A taky do hospod a do bordelů (aspoň se podívat).

10. Jednoduchost objednávek

Když se s gayem na cestě jdete občerstvit, prostě si poručíte dvě piva. Ženě byste museli složitě vybírat víno (ale sladší!), kávu (ale se šlehačkou!) nebo dort (ale dietní!).

11. Lepší obsluha

Když vás v restauraci obsluhuje gay (což je vysoce pravděpodobné), s tím „vaším“ se díky šestému gayskému smyslu poznají. Číšník se pak vašemu stolu bude víc věnovat.

12. Ochrana před jinými gayi

Balí vás nepozorovaně jiný gay, což 96% muž ne vždy odhalí? „Váš“ gay vás bude varovat: „Dej si na něj pozor! Je to buzna a kamarádí se s tebou jen proto, že tě chce ošukat!“ A navíc se ještě často obětavě nechá ošukat sám, čímž od vás odvrátí nebezpečí.

13. Doprovod při kurvení

Hodláte se večer vypravit do čtvrti červených luceren? Pokud tam půjdete s manželkou nebo přítelkyní (samozřejmě jen „na kukačku“), prostitutky na ni budou pískat a syčet. Považují ji totiž za konkurenci. 4% kamarád vás ale doprovodí, aniž by se stal objektem jejich verbálních útoků. Budete prostě vypadat jako dva muži na lovu.

14. Pořádkumilovnost

Na pokoji v hotelu udržuje gay pořádek a čistotu. Na rozdíl od vás nemá všude rozházené a rozprasené věci a umývá po sobě vanu i záchod. Polovina pokoje tedy bude vypadat hezky a uklízečka si neřekne, že tu bydlí dvě prasata.

15. Nahlédnutí do světa menšiny

Můžete zkusmo balit cizí gaye, a když se vám to povede, nechat je tomu „svému“. Váš 4% kamarád bude mít radost, že jsme mu někoho přihráli, a vy si na oplátku vyzkoušíte, jaké to je balit gaye. Díky teplému kamarádovi tak poznáte svět očima 4% menšiny.

16. Porady o vztazích

S 96% kamarádem nemůžete řešit své partnerské problémy. O vaší partnerce totiž natvrdo (a pravdivě) říká: „Je to kráva, rozejdi se s ní!“ Se svou partnerkou zase logicky nemůžete řešit problémy s milenkou. Z nějakého nepochopitelného důvodu jí to vadí… S gayem se ale o všech svých ženách bavit můžete. Je totiž citlivější než běžný muž, a na rozdíl od 96% muže navíc rád řeší vztahy.

17. Jemnost a citlivost

4% kamarád do vašeho heteráckého života na cestách vnáší trochu ženské jemnosti a citlivosti. Na rozdíl od ženy ale není hysterický. Tedy pokud to není tzv. „buznička“, ale těch je mezi 4% muži jen málo, jakkoli jsou nejvíce vidět.

18. Samaritánství

Když na cestách onemocníte, 4% kamarád se o vás většinou postará lépe než žena. Uvažuje totiž zcela racionálně, a když je to fakt průšvih, nemá problém zavolat sanitku nebo vrtulník. A pokud vás něco bolí, můžete se k němu úlevně přitulit. Na rozdíl od 96% muže se mu to totiž líbí.

19. Absence cyklů

Na rozdíl od ženy gay nemenstruuje, takže svým pachem neláká psy, býky ani jiné samce. A pozor – nemenstruuje ani duševně…

A TADY máte 7 důvodů, proč začít chodit s Číňankou.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články