fb pixel 18 důvodů, proč letos v kině vidět tyto marvelovky – G.cz
Vyhledávání

18 důvodů, proč letos v kině vidět tyto marvelovky

Houby půjdete na Krásku a zvíře, vždyť to vypadá naprosto kýčovitě a strašně. Filmy marvelovského komiksu zas letos budou okupovat kina!

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 23.3.2014, 18:00

Captain America: Winter Soldier, v kinech 3. 4. 2014

1. Captain America bude mít jinou uniformu. Konečně  tedy nebude vypadat tak směšně jako v Avengers - nebo kdo sledoval, v druhém Thorovi. 2. Scarlett Johannsson. To je důvod. 3. Chris Evans. To je zas důvod pro ženy. 4. Film je podle jednoho z nejlepších komiksových kousků s CA, takže o dobrou zápletku nebude nouze. Captain dostane pořádně na frak. A na to jsme se těšili.  

Amazing Spider-Man 2, v kinech 24. 4. 2014

5. Rozhodně podle traileru vypadá lépe než první díl. 6. Světélkující záporák - Jamie Foxx aka Elektro. To bude také celkem nářez. 7. Garfield už snad nebude tak nemožnej kokta jako v jedničce. 8. 50% šance, že charakter Emmy Stone konečně zemře. Proč? No aby měl Spider-Man postaráno o další motivaci. Doufejme. 9. Trikově to bude určitě skvělá podívaná. Takže tentokrát po dlouhé době 3D? Yes!  

X-men: Budoucí minulost, v kinech 22. 5. 2014

10. Cestování časem! Paradoxy! Budete se moct hodiny a hodiny po odpromítání filmu hádat se svou polovičkou! 11. Wolverinem jsme už přežráni, konečně tam bude zase celá parta. 12. Herci z X-men: První třída a první trilogie budou pohromadě. Bomba!  

Guardiands of the Galaxy, v kinech 31. července 2014

13. Mimozemská parta zabijáků. Zní to zajímavě. 14. Mezi nimi je mýval, který trpí nezvladatelnými záchvaty vzteku. To je čím dál tím lepší. 15. Budou zachraňovat zemi. Nejspíš zase zbortí New York, co myslíte? 16. Je možné, že v budoucnu se Guardians trochu propojí s Avengers. To by byla paráda! 17. Náš oblíbenec Vin Diesel namluvil postavu Groota (vysvětlení pro vaši přítelkyni - ten mluvící a chodící strom). 18. Bude tam aspoň jedna pěkná baba a to Zoe Saldana, která před nedávnem byla holkou Spocka ve filmu Star Trek: Into Darkness.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články