17 nevídaných nezbytností, které seženete na Amazonu – G.cz
Vyhledávání

17 nevídaných nezbytností, které seženete na Amazonu

Možná to pro vás nejsou tak úplně nezbytnosti, ale pro jiné ano. A i když Vánoce jsou ještě daleko, není od věci se na ně v dostatečném předstihu připravit nebo se aspoň inspirovat.

Radek Kovanda
Radek Kovanda 19.2.2016, 13:50

1. Srnčí atrapa

61HOBtbg+-L._SL1500_

Dárek vhodný nejen pro nadcházející období říje. Tahle v životní velikosti vyvedená plastová samice vysoké zvěře se nepoužívá na lákání jelenů, ale na cvičení loveckých psů. Má nastavitelné nohy, hlavu a hlavně uši, kterých dostanete hned dva páry, abyste mohli vytvořit buďto srnu ‚v pozoru‘ nebo srnu ‚submisivní‘.

Deer Decoy

2. Tréninková sada na dětskou obřízku

Circumcision Trainer Zřejmě existuje i v jiné než ‚white‘ variantě, ovšem ne na ‚bílém‘ Amazonu.

3. Simulátor mužské předkožky (a její obřízky)

Foreskin Simulator Přijde-li vám produkt z předcházejícího bodu příliš pedo, zde je dospělejší varianta pro krácení dloužících se podzimních večerů.

4. Lubrikační gel

Lube Keg Ne že by jich nebyly plné regály v pestré škále značek, chutí, vůní, odstínů, nosných médií atd., jenže kdo má každé dva dny chodit pro novou tubičku, že? Pokud vaše otvory alergicky neprotestují proti lubrikantu na vodní bázi, tady ho můžete mít hned celý 55galonový sud, což je na naše (pokud se nepleteme) něco přes 200 litrů.

5. Maso z jednorožce v konzervě

Unicorn Meat

Čekali jsme cokoli – jehněčí lančmít, veverčí ragú, havraní ve vlastní šťávě nebo aspoň nějakou haši (živočišné tuky a svalovina rošmelcované na velejemno) z dnes tak oblíbené nutrie, a ono... tamto přímo ne, ale blíží se to k tomu:

amazon10

6. Zombie jerky

Zombie Jerky Aspoň tady jsme nebyli nechutně zklamáni – je to sušené hovězí v úpravě teriyaki (glazované se sojovkou, rýžovým vínem a cukrem), takže pohoda mňam. A vyjde vás to levněji, když k tomu pořídíte výše zmíněnou jednorožčí konzervu.

7. Pytel kostí

51ZS7oCGCOL

To není variace na slavnou knihu od Kinga, ale prostě pytel plný anatomicky věrných lidských kostí, z nichž pak šikovné ruce dokážou postavit kostru.

Bag of Bones

8. Stylový tančík

Tank Převáží lidi nebo náklad, uvnitř i na střeše, vyvine rychlost až 65 km/h a uvnitř je vypolstrován plyšem. Krása, až na tu cenu, i když normální nové auto s trochu nadstandardní výbavou vás vyjde stejně, ne-li dráž.

9. Nafukovací vousy

Vhodné k nošení doma i ve společnosti, navíc bude za dva měsíce Movember a letos to prý bude velké... Inflatable Beard

Dalších osm bizarností čeká na následující straně.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články