16 filmů, které jsou tak debilní, že jsme je okamžitě vypnuli a vícekrát se o ně nestarali – G.cz
Vyhledávání

16 filmů, které jsou tak debilní, že jsme je okamžitě vypnuli a vícekrát se o ně nestarali

Až doposud jsme si na ně pro naše duševní zdraví nevzpomněli - teď jsme je hodili do nervyderoucího žebříčku.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 3.11.2015, 11:50

1. Maleficent

V této verzi zlá víla Angelina Jolie s rohy a v černém sadomaso kostýmku políbí zakletou Růženku. A zlomí kletbu, kterou na ni předtím uvrhla. Omlouváme se (pozdě) za spoiler. Ale tomuhle říkáme ne.

2. Stmívání

Šli jste na to do kina z recese, že to bude sranda. Litovali jste u scény, kdy Robert Pattinson začal zářit na slunci. Nikdy víc.

3. Catwoman

Basketbalová scéna. Nic z toho nebylo dobré - záběry kamer, ty kostýmy, komparz, děti, hudba. Varujeme ty, kteří to ještě neviděli, tyhle dvě minuty života vám nikdo nevrátí.

4. Poslední vládce větru

Animovaný seriál je perfektní - úžasná prokrastinace hlavně při období zkoušek. Film je ale propadák. Jemně řečeno, nezvládli to. Kdo Vládce větru zná, plně chápe. Více v přiloženém klipu.

5. Daredevil

Proslulá filmová pohroma, zprznění komiksové podoby slepého hrdiny. Možná i Nicolas Cage by Daredevila zahrál lépe než dřevák Ben Affleck - a kdo ví, možná se něco takového v budoucnu stane. Bůh nás ochraňuj.

6. Electra

Když byl Daredevil fakt trapárna, myslíte si, že Electra byla něco lepšího? Omyl! Nebýt lesbického polibku, byl by ten film fakt o ničem.

7. Eragon

Chytřejší děti už dávno poznaly, že je Paoliniho Eragon jen vykrádačka zápletky Star Wars 4. epizody. Jako malí jsme tu knížku měli docela rádi, protože tam byli draci, bitvy a tak dál... Ale film byl poděs. Něco naprosto příšerného. Poté jsme z Eragona celkem vystřízlivěli a zjistili, že touhle fantasy ságou budeme až do konce svých dní hrozně opovrhovat. Náš postoj se doteď nezměnil.

8. Jack a Jill

Pro filmy Adama Sandlera by mohl být jedinečný žebříček. Pokud bychom všechny snímky stupňovali podle koeficientu debility, tak by Jack a Jill byl na prvním místě, bezkonkurenčně. V tomto případě jsme opouštěli kino a šli rovnou na panáka, abychom vše viděné rychle zapomněli. Nepomohlo to.

9. Noe

Jeden krásný Upřímný trailer zmínil, že film Bídníci byl úmrtím hereckých schopností Russella Crowa. My si tvrdíme říct, že poslední dech vypustily ve filmu Noe. Jsme průměrní ateisti, ale zpracování jednoho z hlavních biblických příběhů jako dramatické fantasy nám trochu vehnalo žluč do žil. Je to děs a bída. A abychom neházeli špínu jen na jednoho, z poloviny za to může Emma Watson. Noa už nikdy.

10. Nádherné bytosti

Jestli jste ještě ve zdraví přežili Stmívání (o tom pochybujeme), tak Nádherné bytosti je přesně ta samá trapná fantasy romance na entou. Místo upírů jsou čarodějnice. Zívačka. Víckrát se na to už nepodíváte.

11. Sněhurka a lovec

Zprzněnými pohádkami nekončíme. Chris Hemsworth i přes všechna přesvědčování vaší přítelkyně bohužel nemohl být zárukou kvality celého filmu – Ve Sněhurce a lovci totiž hraje obávaná Kristen Stewart, proslavená megahitem Stmívání. To už mluví za vše, ne?

12. Indiana Jones a Království křišťálové lebky

Myslíme ten díl, který nás naučil, že zavření v lednici přežijeme atomový výbuch. Zaprvé, samotná lednice nás ubrání před radiací. Zadruhé, dopadnout z velké výšky zavření v lednici je skoro to samé jako spadnout ze židle. Tahle blbost je tak donebevolající, že nám vadila mnohem více než blbosti z předchozích dílů.

13. Mumie: Hrob dračího císaře

Třetí pokračování kdysi slavné Mumie s Brendanem Fraserem. Scénář, dialogy, celý nápad je trapný a uhozený. Třetí Mumie je jen důkazem toho, že když se dlouho chodí s džbánem pro vodu, ucho se jednou utrhne.

14. Chlupatá odplata

Když byla výše řeč o umírajících hereckých schopnostech, Brendan Fraser je pozbyl v téhle rádoby rodinné křečovité komedii se zvířátky. Tohle nikdo nemohl myslet vážně. Všech, kdo Odplatu museli zhlédnout až do konce, je nám upřímně líto.

15. Proroctví

Zmínili jsme Nicolase Cage – i on zde má své speciální místečko. Proroctví jsme bohužel téměř až do konce brali jako podařenou mysteriózní sci-fi. Do té chvíle, než se na Zemi objevily tuny mimoňů, kteří odváželi zástupce každého živočišného druhu na cizí, novou planetu. Milujte se a množte se, zatímco Země se smaží ve slunečním pekle. Scientologové hadr. Bylo nám mizerně, když jsme zjistili, že jsme za toto dali dobrovolně vstupné.

16. Vraždící buldozer

TV film, jehož jedinou kvalitou jsou trojky prsa zděšené děvy na jeho plakátu. TV film, který je tak debilní, že vás nebude bavit ani ve stavu nejvyšší zhulenosti. TV film, který snad asi ani neuvidíte, pokud se o to sami aktivně nezasadíte – je totiž tak špatný, že ho sotva kdy pustí v televizi. Díky Bohu.

A TADY máte 6 úžasných svatebních pozvánek vyrobených podle známých filmů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články