fb pixel 15 strašidelných faktů o Šestém smyslu: jedna scéna byla tak děsivá, že ji museli vystřihnout. Co v ní bylo? – G.cz
Vyhledávání

15 strašidelných faktů o Šestém smyslu: jedna scéna byla tak děsivá, že ji museli vystřihnout. Co v ní bylo?

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Šestý smysl patří k těm filmům, které jsou naprosto skvělé, ale vidět je můžete jen jednou, protože mají zcela šokují pointu. Thriller M. Night Shyamalana ovšem i bez wow efektu v závěru stojí za minimálně dvojí zhlédnutí, protože napoprvé vám může utéct řada zajímavých detailů.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 17.1.2019, 16:14

"Vidím mrtvé lidi"

Už skoro kultovní věta pronesená roztomilým Haleyem J. Osmentem patří k vrcholům klasického devadesátkového thrilleru M. Night Shyamalana. Příběh chlapce, kterého děsí duchové s nedořešenými záležitostmi a jeho terapeuta vyvrcholí šokující pointou, kvůli které už se ale film moc nedá vidět podruhé. Nic ale nebrání tomu, abyste si o něm přečetli několik zajímavostí.

Víte třeba, proč hlavní postavě není skoro nikdy zima, ačkoliv ostatní na chladno pořád upozorňují? Nebo že herečka Toni Collette se během natáčení každou noc budila v čase složeném ze stejných čísel? Víc se dozvíte v galerii níže.

A tadyse podívejte na 8 filmových scén, které nás v dětství dokonale traumatizovaly.

Podobné články

Doporučujeme

Další články