14 židlí, se kterými se vám bude lépe bydlet – G.cz
Vyhledávání

14 židlí, se kterými se vám bude lépe bydlet

Jasně že si můžete za pár korun sehnat dřevotřískovou nudu ze švédské pásové výroby, ale vaše pracovna si přece zaslouží víc. A taky chcete machrovat před návštěvami, že máte vkus. Tak si rychle pojďte vybrat!

Václav Rybář
Václav Rybář 26.7.2014, 20:10

     

1. Zvířecí posez

animaal Nevypadají moc pohodlně a asi nesmíte mít velký zadek, abyste se na ně vešli, ale představte si je uprostřed pokoje. Lepší než ta divná čírovitá věc ze Hry o trůny, no ne?    

2. Z květu na květ

bloom Tahle věc je prý extrémně pohodlná a dostupná v několika barevných variacích, takže ji můžete nadesignovat jako libovolnou kytku na louce. Luční kvítí je ovšem zadarmo, na rozdíl od téhle designové sesle.    

3. Pohodlná knihovna

bookse_ Duté křeslo, které můžete vyplnit do poslední skuliny oblíbenými knížkami. Geniální. A ne, ten medvídek není v ceně.    

4. Kostitřas

ghost Zrentgenovaná židle bude děsit kohokoliv, kdo si na ní sedne. A co teprve všechny kolem. Pro dobrou náladu přidejte, že z ní tu a tam něco vyzařuje a v noci se sama pohybuje po domě.    

5. Levitační sezení

levitate Jednotlivé nohy jsou chytře navrtané do podlahy, takže to vypadá, že židle levituje. Je to blbost, ale bude vás bavit pokaždé, když zasednete k večeři. Jen musíte doufat, že výztuhy udrží i tu štědrovečerní.    

6. Céčko

ooou Jak se na tom sedí? Tohle je umění, na to se má jen koukat. Zřejmě jedna z těch nepohodlných, ale úžasných židlí-pohovek. Každopádně by v obýváku nadělala hodně parády.    

7. Píchačky

prick Kaktusová židle vypadá kýčovitě, ale jen do chvíle, než si na ni sednete. Má totiž opravdové ostny. Hodí se pro návštěvy, u kterých nechcete, aby se zdržely příliš dlouho.    

8. Tetris

quartz_mofo Židli si můžete složit podle vlastní fantazie, ať jde o množství podušek nebo jejich barevnou kombinaci. Zbytek lze použít jako výzbroj pro polštářovou válku.    

9. Zastřešená židle

quiettt Model podobný psí boudě užijete v nevlídném počasí. Musíte se tam ale trochu namáčknout, což ocení především gymnastky a mladí lidé, kteří se zatím povzdechům o bolavých zádech jen chechtají.    

10. Samurajova pomsta

samurai Taky máte pocit, že se to s vámi sveze bokem, hned jak si sednete? Efekt přeseknutých noh je povedený, někomu místo samurajského řezu může připomínat blesky. Jen ta opěrka je typicky japonská, tj. hrozně pidi.    

11. Smrtihlav č. 1

skull_ Přesně v tomhle tvaru by se měly vyrábět ty děsné bílé plasťáky na zahradu. Lidé by alespoň věděli, že až se na nich začnou houpat, nečeká je nic hezkého.    

12. Smrtihlav č. 2

skull_mofo Naprosto úžasná skulptura pro všechny goth šílence. Ostatním by tenhle kus nábytku mohl připadat přeci jen trochu depresivní.    

13. Je libo tyčinky?

spiky_ Akupunktura v některých zemích docela letí, jinde si ji dopřávají jen odvážlivci v rámci krátkých a výživných seancí. Chtěli byste si nechat rozpíchávat pozadí dlouhodoběji? Zkuste tohle!    

14. Umělým vláknům patří budoucnost

vlaknost Technologie, design, umění... všechno v jednom, ale s nespecifikovanou nosností. Musíte se prostě posadit a modlit se, že vás to unese.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články