fb pixel 14 novoročních předsevzetí rodiče na mateřské dovolené – G.cz
Vyhledávání

14 novoročních předsevzetí rodiče na mateřské dovolené

Ačkoliv se to možná kvůli prázdnému pohledu, pytlům pod očima, zanedbanému vzhledu a světloplachosti nezdá, rodič na mateřské dovolené je obyčejný člověk. Respektive býval.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.12.2017, 08:00

I takový uzlíček nervů má právo na svůj kousíček štěstí. Na své sny a hlavně na svá novoroční předsevzetí.

1. Dítě bude chodit brzy spinkat. Možná by mohlo spát pořád. Uvidíme.

2. Dítě bude hodné, bude poslouchat na slovo a možná se naučí i aportovat.

3. Dítě naučím chodit na nočník nebo rovnou na záchod. Anebo ho má kartářka začaruje, aby vůbec nevyměšovalo.

4. Dítě bude hezky papat. Všechno, co mu uvařím. Nebude polykat cizí drobná tělesa, která najde na zemi anebo je vyrve ze spotřebičů.

5. Dítě bude vždy čistě oblečené. Bude mou vizitkou. Dostane mašličku na hlavu a budu ho nosit v kabelce jako doplněk.

6. Dítě se naučí mluvit, najde si práci a bude vydělávat, zatímco já se budu doma válet. To abych si tu mateřskou dovolenou taky trochu užil. Kdo ví, kdy se na ni zase dostanu.

7. Na dětském hřišti mi nebude dělat dítě ostudu. Bude vypadat inteligentně, zapojí se do her s ostatními dětmi, nikoho nebude mlátit a nebude stát uprostřed pískoviště, slintat, čumět do blba a dloubat se v nose jako retard.

8. Budu o sebe více dbát a pečovat o svůj zevnějšek. Konstantní nablito na rameni, které se mi tam kupí vždy po odříhnutí dítěte, alespoň přestříkám deodorantem.

9. Pokusím se mít v příštím roce alespoň jednou sex s partnerem. Bude to složité, ale je to výzva. Sex bude chráněný z obou stran a pro sichr budeme každý v jiném pokoji. Další dítě není zapotřebí.

10. Pokud mi někdo, kdo dítě nikdy neměl, bude radit, jak mám své dítě vychovávat a co by on udělal jinak, nebudu se bát použit násilí.

11. Přestanu být pesimistou a začnu se na svět opět usmívat. Proto se vrhnu na drogy.

12. Zapojím partnera do výchovy i proti jeho vůli. Pokud se bude cukat s tím, že on je unavený z práce a já si doma akorát válím šunky s dítětem, pořežu ho střepem v obličeji.

13. Dítě si bude hrát velmi potichu a samostatně. Nebude mě rušit. Během svých poklidných, tichých a několikahodinových her bude dítě roztomilé a bude vonět po šeříku.

14. Budu se držet stranou od gangu matek s dětmi na dětském hřišti (takzvané profesionální matky), které pomlouvají své manži, chválí své mimísky, a ačkoliv před měsícem porodily, jsou znovu snažilky a ovulky. Tito lidé na mě mají špatný vliv.

A TADY se můžete podívat na 12 fází rodiče na mateřské dovolené.

Podobné články

Doporučujeme

Další články