14 nebezpečných věcí, které je třeba zakázat v českých školách kromě kyseliny – G.cz
Vyhledávání

14 nebezpečných věcí, které je třeba zakázat v českých školách kromě kyseliny

Ivan Brezina
Ivan Brezina 4.12.2015, 15:20

Studujete střední školu? Od začátku prosince při výuce chemie nesmíte přijít do styku s kyselinami a dalšími „nebezpečnými“ látkami. V praxi to znamená, že nesmíte dělat pokusy. Napsal to zpravodajský web Aktuálně, podle kterého za vše může úřední šlendrián. Při novelizaci zákona o ochraně veřejného zdraví totiž vypadla výjimka, která to ve školách povolovala. S „nebezpečnými“ látkami se tak studenti mohou začít učit pracovat až po dovršení osmnácti let.

Je to absurdní nesmysl, který poškodí celou generaci středoškoláků. Zákon je coby nezletilé ochrání před "riziky" asi stejně, jako kdybyste klukovi až do osmnácti let nedali do ruky nůž. Možná byste ho tím ochránili před říznutím, ale jako dospělý muž by s tím nožem neuměl zacházet, takže by se pořezal tím spíš.

Nejde ale jen o kyseliny – celá školní výuka je plná nebezpečných věcí. Co dalšího by se podle úřední logiky ještě mělo ve školách zakázat?

1. Čtení a psaní

Podle známého hesla je „pero silnější než meč“. Kdo tedy umí číst a psát, je nebezpečnější než terorista vyzbrojený samopalem. Může třeba na Facebook psát nenávistné komentáře, pomlouvat politiky anebo šířit nebezpečné myšlenky.

2. Elektrické zásuvky

V zásuvce je proud a proud jak známo může zabít. Na školách je proto třeba zásuvky zrušit a začít tam svítit petrolejkami. I když vlastně ne, petrolej je hořlavina…

3. Fotbalové branky v tělocvičně

Staly se tragické případy, kdy se branka převrátila a zabila žáka. Kdykoli se to může opakovat!

4. Přezůvky

Přenáší se v nich mykózy a prudce hozená přezůvka navíc může někomu rozbít hlavu. Sledujte, jak daleko se dá botou dohodit!

5. Šatny

Zaprvé se dají vykrást, což do škol přitahuje zloděje a další podivná individua. A zadruhé šatny z dětí vychovávají „převlékače kabátů“.

6. Matematika

Podporuje v dětech vypočítavost.

7. Zeměpis a dějepis

Oba tyto předměty žáky dezorientují a vyvolává jim v hlavách zmatek. Hranice spousty zemí se často mění, stejně jako ideologické výklady historických událostí. Tak třeba vstup armád Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Před listopadem 1989 byl hodnocen jako „bratrská internacionální pomoc“, zatímco dnes je to „okupace“. Kdo se v tom má vyznat?!

8. Mladé učitelky

Nezletilí chlapci se při pohledu na mladou učitelku mohou vzrušit a doma nebo na školním WC pak masturbovat. A po masturbaci jak známo vysychá mícha.

9. Staré učitelky

Nezletilých chlapcům se při pohledu na ně přestanou líbit ženy, což je změní v homosexuály. Český národ kvůli tomu vymře.

10. Mladí učitelé

Pro nezletilé chlapce jsou přitažlivější než staré učitelky, což je stejně jako v předchozím případě změní v homosexuály. Nezletilé dívky mohou být mladými učiteli svedeny.

11. Staří učitelé

Nezletilí chlapci i dívky si při pohledu na ně stejně jako kdysi Buddha uvědomí, že nezrušitelným lidským údělem je stáří, nemoc a smrt. Žáci kvůli tomu propadnou náboženským sektám, začnou brát drogy nebo budou páchat sebevraždy.

12. Učitelé obecně

Všichni známe heslo „chybami se člověk učí“. Pokud vám ale všechno vysvětlí učitel, chyby neděláte a nic se nenaučíte. To je přece logické, ne?

13. Český státní znak s dvouocasým lvem

Je genderově nevyvážený – má penis a chybí tam lvice.

14. Obraz prezidenta

Jak chcete děti vychovávat v místnosti, kde visí podobizna státníka, který veřejně vyslovuje výrazy jako „kunda“ nebo „zkurvit“? A na obraz prezidenta navíc stejně serou mouchy.

Anketa

Jsou čeští úředníci opravdu takoví pitomci, aby na školách zakázali chemické pokusy?

Anketa se načítá...

A TADY si přečtěte 11 fází partnerského vztahu z pohledu muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články