14 důvodů, proč by chlap opravdu NEMĚL být u porodu – G.cz
Vyhledávání

14 důvodů, proč by chlap opravdu NEMĚL být u porodu

Dnes je moderní být u porodu svého dítěte. Přitom to jde proti všem logickým zákonům a zdravému rozumu. Chcete mít se svou ženou ještě někdy sex? Nekoukejte se, jak rodí.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 13.12.2015, 18:50

1. Radost

Dítě uvidíte hned při porodu. Budete se radovat. Ale je to skutečně vaše dítě? Co když za 14 let zjistíte, že není vaše? Do smrti budete mít před očima scénu, jak jste se radoval z jeho narození. Z narození potomka vašeho nejlepšího kamaráda.

2. Sex

U porodu byste neměl být, pokud si chcete se svojí ženou zachovat zdravý sexuální vztah. Podmínkou toho je, že neuvidíte, jak z ní lezou hleny, crčí krev, placenta a další vnitřní tekutiny, které z člověka prostě přirozeně nelezou. Poté, co spatříte, co všechno se v oněch místech objevilo, už tam nebudete chtít nic svého ukládat.

alien-gif-24

3. Ženský svět

Ne nadarmo naši předci k porodům chlapy nepouštěli. Proces porodu patří do ženského světa, porodní báby našich praprababiček tento ryze ženský obřad ctily. Proč by to dnes mělo být jinak? Vy jako chlap jste u porodu k ničemu, vaši důležitou roli držiče ruky a podavače vody hravě zastane kamarádka nebo porodní asistentka. A hlavně, když se něco při porodu zkomplikuje, ale nakonec to dopadne dobře, ženy si oddechnou a neřeší to - muži by se ale hned soudili.

4. Trubec

I u včeliček se můžeme krásně poučit o tom, jak to má fungovat. Vám vaše role trubce, neboli prostého oplodňovače, dojde naplno právě při porodu. Ten fakt, že jste zásadě v životě prostě úplně zbytečný a k ničemu jinému než k poskytnutí spermatu, není nikdy tak jasnější než při porodu.

5. Bolest

Žena při porodu prožívá obrovskou bolest. Vy jste jí to způsobil. Pokud budete stát vedle ní, ten fakt si naplno uvědomí a v tu chvíli vás bude nenávidět.

6. Bezmoc

Pokud dojde k nějaké nepředvídatelné komplikaci, vy jakožto laik a držič ruky můžete pouze přihlížet utrpení a chaosu. Ucítíte neskutečnou bezmoc se situací něco udělat. Ušetřete si ji.

tumblr_luw4vwd9Un1qzcuvq

7. Hračičky

A víte, čím tu ženskou taky naštvete? Tím, že jste přirozeně hračička. Ona se bude snažit skrz otvor velikosti citronu protlačit něco velikosti melounu a vy budete zkoumat přístroje a vyptávat se sestřiček, čím je to napájený, jaký operační systém ty přístroje používají a co by se stalo, kdyby to celý spadlo? Museli by volat ajťáka a porod restartovat?

8. Překvápko

profimedia-0011871500 Profimedia.cz Připravíte se o překvapení! Bude mít dítě vlasy? Nebude? Bude mít oči po vás nebo po sousedovi? Otec má dostat do ruky dítě umyté a zabalené a ne krvavé a hlenem potažené!

9. Práce

Jak potvrzují porodní asistentky a doktoři porodníci, chlap u porodu personálu většinou akorát přidělává práci. Překáží, omdlívá, fotí, ptá se a otravuje.

10. Hlídání

Kdo jinej než vy má sedět doma a hlídat vašich zbylých pět dětí?!

4d07d08451b318cc385408cf4d0cdd83-70551311

11. Blbý kecy

Věřte tomu, že vaše žena vás v návalu vzteku a bolesti během porodu xkrát pošle do hajzlu, protože máte nevhodný řeči. Protože vy je prostě budete mít. A jak vás známe, urazíte se a začnete se s ní hádat a vyčítat jí to. Přitom ona rodí vaše (možná) dítě, chápete to? Ona rodí!

12. Další dítě

Každá žena to má v sobě. I když si vás váží a obdivuje vás, část jejího povědomí ve vás vidí dítě, velké dítě. Podvědomě tak nějak pořád řeší, jestli vy jste v pořádku. Rodí a ptá se, jestli je vám dobře, jestli se vám miminko líbí a jestli se vám nechce na záchod. Ušetřete ji toho. Ona opravdu při porodu má co dělat sama se sebou, natož ještě řešit vás!

13. Ztráta role ochranáře

Žena vás nechce přímo u porodu, chce jen, abyste jí byl nablízku. Někde vedle, v předpokoji, na chodbě. I když žijeme v moderní době, psychicky jsme stále v době prehistorické, kdy muž byl na stráži, aby při ženu nenapadl šavlozubý tygr nebo jeskynní medvěd. Této role se držte, a nedělejte ze sebe jen obyčejného čičmundu, co se doktorům plete do řemesla.

14. A hlavně...

Správný chlap má po porodu ke své ženě přicházet a ne po porodu od ní odcházet!

A TADY máte 13 věcí, za které by prodavači vraždili.

Podobné články

Doporučujeme

Další články