fb pixel 13 typů lidí, kterým musí každý muž během života ukázat penis – G.cz
Vyhledávání

13 typů lidí, kterým musí každý muž během života ukázat penis

Samozřejmě, že penis ukazujeme sexuálním partnerkám (či partnerům, jak je ctěná libost). Ale kromě nich se na něj ještě dosyta vynadívají desítky úplně cizích lidí! Kdo?

Jarda Sauer
Jarda Sauer 18.10.2015, 19:30

1. Sestřenice

sestrenice thegraphicsfairy.com Zatímco dospělí se na návštěvě baví a opíjejí, vy jste se stejně starou sestřenicí někde v ústraní až podezřele hodní... Co si budeme povídat, hry na doktora jsou jedna z nejlepších věcí z celého dětství. Spolu s hrou na tatínka a na maminku.

2. Spolužáci

spolužáci joffrethegiant.blogspot.com První stupeň základní školy, potemnělé chlapecké záchody... To je přesně to místo, kde zjistíte, že každý je obdařen jinak. A že ve velikosti lze soutěžit, stejně jako v tom, kdo dočůrá dál nebo výš.

3. Dětská lékařka

detska stocksy.com Věděli jste, že na povinné prohlídky by děti měly chodit co dva roky, až do dospělosti? Tak teď už to víte. Dětská lékařka kontroluje, jak nám sestoupila varlata a zda nám jde správně přetáhnout předkožka. V pubertě to už může být docela zábava.

4. Někdo, kdo ho nikdy vidět neměl

nekdo spatny gizmodo.in Prožíváte velkou lásku, ale vaše milá je zrovna s rodiči v Bibione. Takže jí pošlete aspoň fotku svého nádobíčka. Jenže se na mobilu ukliknete a snímek přistane v telefonu někoho úplně jiného, třeba vašeho třídního učitele nebo fotbalového trenéra.

5. Vojenský doktor

odvod thenakedswim.blogspot.com Každý, kdo byl u odvodu, si dobře pamatuje, jak se o správný vývin této části našeho těla zajímal vojenský lékař. A protože se povinné odvody možná zase vrátí do hry, nebude o tento zážitek ochuzena ani nastupující generace.

6. Doktor na dermatovenerologii

venerologie scrubs.wikia.com Tu holku jste viděli poprvé v životě, ani nevíte, jak se jmenovala, ale byl to fajn večer. Nebo si to aspoň myslíte, než vám na penisu vyskáče strašidelná vyrážka a vy uznáte, že mazáním indulonou to asi nevyléčíte.

7. Dvanáct mediček, co jsou právě na dermatovenerologii na praxi

medičky blog.ons-foundation.org Jasně, budoucí doktorky se musí učit přímo v terénu, to chápete. A jakékoliv z nich byste klidně svůj orgán ukázali. Ale raději v situaci, kdy na něm nemáte tu strašidelnou vyrážku. A to, že jich je dvanáct a přiblble se hihňají, vás taky žádným velkým sebevědomím nenaplní.

8. Piercer

piercer youtube.com Navštívíte specializovaný salón a necháte si do žaludu vetknout kus oceli. Proč? Protože vám to přijde jako dobrý nápad. A o pár měsíců navštívíte salón znovu a piercing si zase necháte vyndat. Proč? Protože už nechcete vždycky po močení vytírat celou koupelnu.

9. Pošťačka

postacka macclesfield-express.co.uk Sedíte u stolu a rozespale snídáte, zazvoní zvonek, vy bezmyšlenkovitě otevřete, a až příliš pozdě si uvědomíte, že na sobě máte jen rozepnutý župan. Pošťačky jsou naštěstí na podobné výjevy zvyklé - takže až překonáte prvotní rozpaky, můžete se nenuceně zeptat, jestli ho máte největšího v ulici.

10. Ostatní chlapi

sprchy taschen.com Ve sprchách, v šatnách, a vlastně i skoro kdekoliv u pisoárů. Málokdo vás bude okukovat nějak napřímo, ale aspoň nějaký zběžný pohled si vysloužíte skoro vždycky. Samozřejmě je za tím zase soutěživost a snaha ostatních vědět, jestli jsou na tom líp nebo hůř než vy.

11. Urolog

urolog mmc.tn.gov.in S přibývajícími léty se připravte i na přibývající komplikace v této tělesné oblasti. Urolog bude s vaším penisem dělat věci, které nedělala žádná žena nikdy předtím. Třeba takový výtěr z močové trubice je moc fajn zážitek!

12. Sestřičky na ARO

sestricky flickers.typepad.com Patrně nikdy se kolem vás a vašeho penisu nemotalo každý den tolik žen. Bohužel s vámi provádějí jen cévkování a ranní omývání. Naštěstí je vám to jedno, protože ležíte ve vegetativním stavu a nemáte ani ponětí, kde jste a jak se jmenujete.

13. Zaměstnanci pohřebního ústavu

mrtvy comtourist.com Když budete mít štěstí, tak vás ještě před poslední cestou oblečou do něčeho, co se vaši pozůstalí rozhodnou postrádat. A předtím vás možná i lehce omyjí. Takže posledním člověkem, který svýma očima na vašem penisu spočine, bude pravděpodobně špatně placená pomocná síla z nějaké východoevropské země. A to je věru důstojná tečka.

Je vám to málo? Penis můžete jít vystavovat i na nuda pláži!

Podobné články

Doporučujeme

Další články