13 povedených kanadských žertů: už jste dnes někoho vyvedli aprílem?

Obrázek uživatele Radek Kovanda
01.4.2018, 08:04

„Už od 16. století je apríl spojen s různými žertíky a drobnými zlomyslnostmi. Např. u novinářů pak dovoluje tradice překročit rámec serioznosti a vypustit tzv. kachnu, resp. hoax. Problém nastává, že lidé neberou vážně ani některé vyloženě seriózní články.“ Tak praví wikipedie, jako vážně!

Aprílové žerty lze rozdělit zhruba do dvou kategorií – ty s příjemným a ty naopak s nepříjemným překvapením. Vlastně existuje ještě třetí varianta – aprílový žert s překvapením typu WTF neboli Co to dopr...!!! Tady je pár ukázek.

1. Natřete mýdlo bezbarvým lakem na nehty

2. Troubící sesle

Podobně a asi jednodušeji, protože takovéhle klaksony se dost složitě shání takhle narychlo, funguje tento vtípek: v nestřežené chvíli uzměte kolegovi mobil a pomocí izolepy jej připevněte na spodní stranu desky jeho stolu. A pak mu volejte.

3. Balonková lavina

4. Ryba místo růže

Rybí či krevetovou omáčku ve spreji dnes seženete všude ve vietnamských prodejnách; případně lze tento trik obměnit tak, že koupíte nějaký mentolový osvěžovač dechu, jehož obsah pak snadno vyměníte.

5. Dejte si na zeď něco zvláštního

Máte-li v prostorách svého pracoviště stěnu s fotkami svých spolupracovníků, ozvláštněte ji nějakou kontroverzní celebritou – a nemusí to být zrovna jen Kim.

6. Vydatná sprcha

Vhodné pro pracoviště se společnými umývárnami, popřípadě domů pro partnera. Vyšroubujte sprchovou hlavici, do ní ‚nainstalujte‘ bujónovou kostku a hlavici zas našroubujte zpět.

7. Pro hmyzofobní partnerku

8. Gejzír

Klasický vtip spočívající v tom, že na provázek či nit uvážete bonbon mentos a šikovně ho upevníte po víčko nápoje syceného oxidem uhličitým. Díky reakci látek v tvrdém potahu bonbonu s limonádou dojde k řetězové pěnící reakci, která díky úzkému hrdlu vyústí v poctivý výstřik:

9. Nová náplň

Na značky Oreo, Disco, Corny apod.

10. Skvrna od „něčeho“

Napatlejte na sklo, nechte zaschnout, opatrně sejměte (hodí se nožík) a nainstalujte...

11. Vozíková hradba

Zde snad podrobnější návod netřeba.

12. Sedím na kamarátovi a je mi dobre

Doslova: převlečte se za sedadlo a sledujte, jak budou lidé reagovat. Zdá se nám to trochu složitější pro běžné použití.

13. Napiš „řeřicha“

Tohle jsme vám měli poradit již včera – tedy natrhat papírové kapesníky či toaletní papír případně vatu, našťouchat mezi klávesy, posypat semínky řeřichy a navhlčit vodou. V teplotě kolem 20 stupňů vyklíčí řeřicha během pár hodin, nejpozději do druhého dne. A jasně, klávesnici pak můžete rovnou vyhodit, nejlépe do ‚elektronického kompostu‘.

Už jste dnes někoho napálili aprílem?

Anketa se načítá...

Komentáře

Doporučeno pro vás