12 veselých pijáckých her – G.cz
Vyhledávání

12 veselých pijáckých her

Učiňte z vašeho letního nasávání výzvu! Podsouváme vám malou inspiraci.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 8.7.2014, 21:00

1. Opuštěná žena / opuštěný muž

drunk alijoy.com Kupte dva litry vína, doma naplňte deset sklenic a přes Facebook pozvěte na párty deset přátel. Pokaždé, když někdo z vašich přátel odmítne účast nebo označí odpověď Možná, vypijte sklenici. Co když někdo přijme účast? Ale no tak, buďte realisté.  

2. Kouzelnická hůlka

Hodí se hlavně na kempování, počet hráčů je neomezen, hraje se s pivem z plechu. Skládejte vypité plechovky do sloupu a zvyšujte si level. Každá pátá plechovka si vyžaduje souboj - tady se meze fantazii nekladou. Připouští se panákování, panákování a sklapovačky nebo ještě k tomu padesát přeskoků na švihadle. Z tohoto může vyjít jako vítěz jen opravdový mág.  

3. Cesta do lesa

Nutností je dostatečný přísun zelené a piva. Načepujte si půllitr a pokaždé, když upijete si hladinku, dolijte zelenou. Takto pokračujte, dokud obsah půllitru není krásně zelený. Poté postup obraťte, dolévejte pivem. Cesta do lesa je prý oblíbenou disciplínou v pražském Suchdole. Mnoho statečných se vypravilo do lesa, málokdo se z něj vrátil.  

4. Ožralý běh

Hodí se na gril párty. Podmínkou je prostorná zahrada a trochu hyperaktivní přátelé. Vytvoříte překážkovou dráhu, dáte si v ní kolečko. Poslední lemra pije. V průběhu se mohou měnit a motat pravidla. Ke konci jsou všichni tak ožralí, že závody stejně nedokončíte. Kromě magora, který pokaždé doběhl první a je tedy pořád smutně střízlivý.  

5. Intelektuální koutek

drinking game chess imgur.com Šachy pro náročné, více není třeba vysvětlovat. Už dávno víme, jak probíhá šachový kroužek našich otců.  

6. Jenga killer

O té jste už možná slyšeli, alkoholová verze je dost velký nářez. Na kostky napište výzvy a úkoly, několik z kostek (ideální počet je pět) označte červenou barvou (podoba označení je čistě na vás). Pokaždé, když táhnete kostku, se můžete rozhodnout, jestli budete pít, nebo splníte výzvu. Panáky, které se neprolijí hrdlem při volbě mezi výzvou nebo samotným pitím se v průběhu hry lijí do větší sklenice. Kdo si vytáhne kostku s červenou barvou, pije obsah půllitru. Ňami.  

7. Hra Mizící neštěstí

drink smbc-comics.com Pijte, dokud nezapomenete, že jste ztratili práci a vaše žena měla aférku s vaším nejlepším kámošem.  

8. Filmové hity

Pro letní filmové maratóny. Tato kategorie je jednou z nejtěžších a vyžaduje jistou výdrž. Jako důkaz uvádíme hru zejména pro milovníky poslední disneyovky Frozen - dejte si panáka Finlandie pokaždé, když někdo otevře dveře. Pokud ten film máte dobře nakoukaný, víte, že to bude vražedné tempo. Co můžete zkusit dál - Harry Potter? Panáka pokaždé, když se někdo chová jako malý ukňouraný parchant. Doporučujeme první až třetí díl. Hanební pancharti? Když někoho uslyšíte říct "Nácek" nebo "Žid", napijte se. Apollo 13? Pijte pokaždé, když se něco zvrtne. A tak dále a tak dále...  

9. Mezinárodní

Všichni přítomní musí mluvit například s italským přízvukem. Pokud se jakkoliv zapomenou, musí pít. Volba přízvuku je na vás.  

10. Thunderstruck

drunk tumblr.com Hráči sedí v kruhu, všichni mají připravený plný půllitr. Pustíte si Thunderstruck od AC/DC. Když poprvé uslyšíte "Thunderstruck" začnete pít. Přestane, jakmile "Thunderstruck" uslyšíte podruhé. Hráč po vaší levé straně opakuje váš postup a takto pokračují všichni v kruhu. Ten, co schytá sólo, je odepsaný.  

11. Ruská ruleta

Jednou z variant je Nerf pistole s otočným zásobníkem, vždy ji vlastní něčí mladší bratr, nebo existuje několik zábavných aplikací pro smartphony. Pravidla jsou jasná. Kdo dostane zásah, pije.  

12. Charlie Sheen

charlie egotvonline.com Obsaďte libovolný bar a pijte do té doby, dokud vám ten večer nezačne dávat smysl.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články